PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711933}

Auta 3

Cars 3
7,2 36 782
oceny
7,2 10 1 36782
6,4 15
ocen krytyków
Auta 3
powrót do forum filmu Auta 3

Tak naprawdę nikt tego nie mowi ale film okazal sie byc jednym z najslabszych pod wzglesem box officeu z animacji Pixara. Na ten moment (lipiec 2017) film zarobil mniej niz Dawno temu w trawie ktory jest najslabszym finansowo filmem wytworni. Czesc z widzow zabral Autom 3 film z minionkami. Spore zaskoczenie. Z drugiej jednak strony film jest slabszy od poprzednich czesci a czasem pojawialy sie w nim momenty dosyc nudnawe. Na samym koncu Zygzak bohater wielu chlopcow oddaje natomiast jaja na tacy innej zawodniczce... mysle ze wielu widzow bylo w tym momencie mocno rozczarowanych takim rozwojem sytuacji i zakonczeniem historii McQueena. Chetnie obejrze ta animacje jeszcze raz, bo film mnie mocno rozczarowal fabułą.

juju_hound

ten film to jedna wielka reklama zabawek z czerwonym autkiem. 1sza część była ok, tam się przynajmniej TROCHĘ postarali.

a ta fabuła dziwnie mi przypomina Pixara który się poddaje i daje pałeczkę Disney'owi.

ocenił(a) film na 8
juju_hound

Aż tak źle nie jest - 380 000 000 $ przychodu, czyli 200 000 000 $ na czysto, a jeszcze dojdą wpływy za DVD/BluRay.

ocenił(a) film na 6
juju_hound

Ja się rozczarowałem albo jestem za stary na takie filmy. Zupełnie nie podobał mi się twist za końcówki. Fabuła jest mdła i rozczarowująca. Żeby film się zwrócił po doliczeniu kampanii reklamowych i uwzględnieniu wysokości dochodu z biletów, jaki trafia do twórców, trzeba liczyć budżet x 2. Czyli tutaj film zacząłby zarabiać powyżej 360 000 000. Wyszli na zero.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones