PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711933}

Auta 3

Cars 3
7,2 36 784
oceny
7,2 10 1 36784
6,4 15
ocen krytyków
Auta 3
powrót do forum filmu Auta 3

Siostrzeniec jest fanem Aut i szukałam dla niego zabawki, ale takiej która nie znudzi mu się po 2-3 godzinach. Niedługo zbliżają się jego 10 urodziny i chciałabym znaleźć coś wyjątkowego. Macie może jakieś pomysły?

Monika_Zalewska

Poszukaj sobie zabawek Sphero. Mają teraz serię bohaterów filmowych, jest Zygzak. Wpisz w google albo na fb: Lighting McQueen.
Ja kupiłem w nowym sklepie z gadgetami. Odlot ten Zygzak, nie spotkałem tak interaktywnej zabawki. Kosztował parę złociszy, ale jak dla mnie wart każdego

MS15

Wygląda po prostu WOW. Znalazłam film na YT. Tylko cena trochę mnie przeraża. Jak zejdą 100 lub 200 zł to biorę ;)

Monika_Zalewska

ja kupiłem z kodem rabatowym 10% taniej. jak znajdę sklep do podrzucę linka.
Mała uwaga - trzymać zabawkę z daleka od rodziców. drifty robi nieludzkie ;)

MS15

Byłoby świetnie - to czekam na stronę. Ten kod tez by było fajnie gdybyś podał. Przy tej cenie 10% robi ogromną różnicę :)

Monika_Zalewska

Jest LEGO, najlepiej ten zestaw z Mańkiem kupić, ale obawiam się, że to będzie zabawa na kilka godzin :/

LordVader345

LEGO u mnie w domu to zabawa na 15 min a potem się nudzi :( Szkoda bo sama lubię składać. Na razie skłaniam się ku temu samochodzikowi marki Spero. Z tego co czytam (niestety głównie na zagranicznych stronach, ale kilka sklepów w Polsce ma to w ofercie) to zabawka która nie powinna się szybko znudzić. Ale czekam na jeszcze jakieś propozycje :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones