PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120749}

Auta

Cars
7,1 134 988
ocen
7,1 10 1 134988
6,5 19
ocen krytyków
Auta
powrót do forum filmu Auta

Nie wiem, dlaczego niektórzy narzekają... Może brakuje im w tym filmie niekiedy śmiesznych lecz czasem dyskryminujących słabszego osobnika dialogów które mieliśmy np. w Shreku lub Epoce Lodowcowej... Mimo swojego wieku Autka oglądałem z wielkim zaciekawieniem, czym tym razem popiszą się panowie ze studia Pixar ;) I po raz kolejny się na nich nie zawiodłem... Film jest zrealizowany pod względem animacji genialnie... Przedewszytkim rewelacyjne odbicia lustrzane w karoserji wszystkich bohaterów... No i historia taka jak ma być; jest miłość, przyjaźń i wzajemna pomoc bohaterów, która uczy najmłodszych o najważniejszych wartościach, a tych starszych spowrotem sprowadza do dzieciństwa... 1 pkt odjąłem może za to, iż na wersje PL DVD będe musiał czekać jeszcze prawie dwa miechy... Bo aż do 20.11.2006... Wstyd się przyznać, nie mogłem się doczekać i obejrzałem kiepską kopię bez dubbingu... A film napewno zasługuje na więcej...


Cóż jak dla mnie moim ulubionym bohaterem jest Złomek, który jest wiernym przyjacielem McQueena i jednym z najbardziej sympatycznych postaci ;) Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 10
no_name_99

Złomek - bo jest nabardziej komiczny i najbardziej żywiołowy
Zygzak McQueen - bo jest szybki i jako samochód przechodzący przemianę wypada bardzo przekonująco

Shiloh

trudno jest wybrać tylko jednego. Hornet za osobowość, McQueen za tę pewność siebie, Guido za śmieszny sposób bycia, no i oczywiście Una Wredna Rura Baba czyli Genia ;) każdy jest na swój sposób śmieszny, jakby zabrakło jednego bohatera, to bajka nie byłaby już taka cudna.

ocenił(a) film na 10
no_name_99

złomek jest as w ch**... "helkoptrem bym sie przelecial" <lol>

ocenił(a) film na 10
no_name_99

złomek jest as w ch**... "helkoptrem bym sie przelecial" <lol>

ocenił(a) film na 10
bercik46835

ja to najbardziej lubię Gienię:-)
Gienia jest the best!!!!!!!

cziquita

moi ulubieni bohaterowie:
-Hudson
-Złomek
-Zygzak
-Bessie:-)

użytkownik usunięty
no_name_99

złomek rządzi :]


nazywa się ziomek, tylko przez 'eł' xD

no_name_99

No Złomek na pewno ma coś w sobie:) Ale mój ulubiony bohater to Hudson Hornet - kawał historii i podłożony świetny głos w oryginale i PL wersji :) Poza tym bardzo fajne były te 3 tuningowe samochody z kichającym Challengerem :)

ocenił(a) film na 8
no_name_99

Złomek!! Na 100% najlepsza postać!! Chyba nie jestem pierwsza. ;-)

ocenił(a) film na 7
AGSJ

Luidgi i Guido, szczególnie za scenę z Ferrari, co nie zmienia faktu, że w całym filmie byli świetni

no_name_99

najlepsze to byly te trzy stuningowane autka a szczegolnie ten z tym niewyjetym spojlerem ten z co usypial ciezarowke oraz tez z butlami nitro zamiast tylnej szyby:P

no_name_99

moi ulubieni bohaterowie:
-Zygzak
-Sally
-Hudson
-Roman
-Złomek

ocenił(a) film na 9
no_name_99

Piękna bajka z morałem w tle. Świetna amimacja z armią śmiesznych gagów. Co do ulubionych bohaterów to owszem Złomek był kozak,ale jednak Guido i Luigi byli w deche najlepsi! Szczególnie przy wymianie opon McQuinna w ostatnim wyścigu:) "AUTA" jak najbardziej do polecenia! 9/10 no i muzyka odpowiednio dobrana!

ocenił(a) film na 8
no_name_99

Złomek is the best! Zabawny, energiczny i wierny. Poza tym milutko wygląda...

ocenił(a) film na 6
no_name_99

Każdy mały chłopiec zaraz po porzuceniu grzechotki zaczyna sie interesować samochodami. I bajka o "Autach" to bardzo dobry pomysł. Piękna animacja,jednak sama fabuła jest naprawde dla dzieci. Nie jest to takie arcydzieło jak klasyki Disneya.Może dlatego że wyrosłem już z bajek :/ Ale uważam że to kolejna Disneyowska produkcja mająca na celu zaciekawic najmłodszych po obejrzeniu filmu do pójścia do McDonalda, do tego aby najmłodsi naciągali na kupno zabawek, a w filmie brakuje tego czegoś co by sie wspominało po latach...

barnaba

Luigi i Guido rzadzą wg mnie... : "Ty bardzo obrazic moją matkę" :D I w ogóle głos Luigi'ego podkłada Artur Barcis ,a lubie gościa już od czasów Norka i "Miodowych lat"...
No i też sądzę że animacja świetna,wspomniane wczesniej odbicia na karoseri... Jeden z moich ulubionych filmów!

no_name_99

Mnie najbardziej podobał się złomek - jest śmieszny rozrywkowy i wogóle , na drugim miejscu jest McGueen :D:D Fajna bryczka :D:D
I fajny ma odgłos :D::D

no_name_99

Moi ulubieni bohaterowie:
Złomek
Heniek (kombajn)
Traktory, które ciągle się przewracały

ocenił(a) film na 10
no_name_99

hehe...Złomek wymiata...:D...ale ogólnie to jest to jeden z lepszych filmów animowanych jakie widziałem w ostatnim czasie;]

Lipsiak

Złomek - Ogół ;)
Ogórek - Organiczne paliwko ^^
Hudson - Ogół ;)
Zygzak - the Best xD

ocenił(a) film na 8
no_name_99

złomek bezapelacyjnie, Pyrkosz świetnie podkładał głos xD

"tak jakby ziomek tylko że przez >>łee<<"

Luigi i Guido pocieszni są bardzo =))

"ty bardzo obrazilłeś moją matkę!"

Hudson Hornet za samego siebie (nie potrafię wytłumaczyć)

no i na końcu GIENIAAAAAAAA

"-ale tylko Picalva(czy jakoś tak) ma tyle krzepy żeby to zrobić
-Gienia ale on wyjechał stąd 15 lat temu!!
-to po co o nim wspominasz złomie jeden?! ?!"

ocenił(a) film na 10
igus80

To był mocny moment. Pani Ewa Wiśniewska świetna zdubbingowała Gienię.

ocenił(a) film na 10
no_name_99

oczywiście Heniek!!!! Szkoda ze nie ma jego zdjecia <lol2> :D:D

ocenił(a) film na 10
no_name_99

Ja też się dziwię że niektórzy nie doceniają tego filmu. Toć np. dla mnie to ulubiona bajka Disneyowska.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones