PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120749}

Auta

Cars
7,1 134 936
ocen
7,1 10 1 134936
6,5 19
ocen krytyków
Auta
powrót do forum filmu Auta

Wielu malym dzieciom sie podoba, ale jak dla mnie to kreskowka raczej na poziomie nastolatkow - bardzo szybka akcja, momentami wrecz ekran mruga, przeslanie piekne, ale znowu - nie dla kilkulatkow, teksty tez dla troche starszych widzow, liczne aluzje seksualne (nie, nie ja mam z tym problem - to teoretycznie bajka dla dzieci). Mam wrazenie, ze producenci troche sztucznie nakrecili fascynacje tym fimem pzez wszystkie maskotki, gadzety I reklamy. Sam film jest dosc sympatyczny, kilka scen jest zabawnych, a bohaterowie sa ciekawi - w wielu filmach wydaje sie, ze swiat sie konczy na glownym bohaterze, a tu wrrecz przeciwnie, kazdy ma swoj charakterek, to sie chwali. Nie kazdy pokocha, ale obejrzec warto.

ocenił(a) film na 9
gemka7

Oglądałam Auta mając 9 lat- byłam na nich w kinie i byłam wniebowzięta. Mój tata po 40 zakochał się. Auta widziałąm chyba milion razy i kocham je :)

ocenił(a) film na 10
gemka7

Auta są moim ulubionym filmem. Druga część zresztą również jest bardzo fajna.

Andrzejcoolziomek

ja też uwielbiam auta najbardziej pierwszą część, synek takiej mojej znajomej który ma dwa latka też bardzo lubi tą bajkę i ma dużo aut z tej bajki.

ocenił(a) film na 7
gemka7

To sobie oglądaj Świnkę Peppę.

ocenił(a) film na 10
qqryqu

Jesteś pewna, że tam nie ma aluzji seksualnych?

ocenił(a) film na 7
SherlokHolmes

Pewny nie jestem, ale właśnie Peppa jest dla małych dzieci.

ocenił(a) film na 10
qqryqu

Bolek i Lolek lepsi :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones