PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120749}

Auta

Cars
7,1 134 983
oceny
7,1 10 1 134983
6,5 19
ocen krytyków
Auta
powrót do forum filmu Auta

Uwielbiam tą bajkę mimo że mam 20 lat, ale tą bajkę uwielbiam bo dostałam ją na Mikołajki w 2006 roku, i mogę tą bajkę oglądać na okrągło ze względu na świetny dubbing : Pyrkosza (Złomka), Adamczyka (Zygzaka), Celińskiej (Loli), Kryszaka, Barcisia (Luigi), Olbrychskiego (Hugston ), Kowalewskiego (komendant), Wiśniewskiej Ewy (Gienia), Segdy (Sally), aktorzy fajnie dubbingowali swoje postacie. A teksty super.Nie mogę się doczekać do niedzieli następnej kiedy to będzie na Polsacie.

ocenił(a) film na 10
kinomanka_13

Na Polsacie? Serio? Myślałem, że Telewizja Polska wykupiła "wieczyste" prawo do wyświetlania tego filmu.

Shiloh

dzisiaj reklamę widziałam że na Polsacie za tydzień będzie.

kinomanka_13

Dziś mnie natchnął nieubłagany bieg czas, widząc, że Polsat wyemituje tą animację. Też mam 20 lat i pamiętam jak kuzyn dostał ten film na kasecie VHS w 2006 na gwiazdkę (to chyba ostatni film Disneya na VHSie - potem raz na zawsze z nich zrezygnowano). Oglądaliśmy go dzień później... I pomyśleć, że to była 6 podstawówka - jeszcze przed gimnazjum. Ten film jest nawet "stary" - a czas ten zleciał niesamowicie szybko. :)

Kurzi32

no szybko ten czas zleciał, ale do dziś chętnie tą bajkę oglądam. Oglądałam ją z moim 7 letnim kuzynem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones