PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630041}

Automata

Autómata
5,9 16 254
oceny
5,9 10 1 16254
5,0 3
oceny krytyków
Automata
powrót do forum filmu Automata

ŚWIETNY FILM

ocenił(a) film na 9

Świetny film ze względu rozkręcającej się akcji, i gry głównego aktora :) wiele osób uważa ten film za nieudany itp, lecą na niego hejty... Ale za co ?? - Aktorzy dobrze zagrali swoje role, efekty specjale na wysokim poziomie + niczego sobie ścieżka dźwiękowa. Najlepszy/Najbardziej wyczekiwany moment w filmie to ZAKOŃCZENIE !! - Szkoda że twórca robotów zginoł.. Naprawdę myślałem że on przeżyje... I choćby za to film jest znakomity :) myślę że ma szansę powalczyć o parę nominacji do Oscara ! POLECAM !

ocenił(a) film na 8
spajda_rap

Z Oskarami to trochę przesadziłeś. To raczej nie jest oskarowe kino. Film bardzo dobry, ale raczej dla miłośników gatunku. Zawrotnej akcji tu nie znajdziesz, za to dużo niebanalnie postawionych znaków zapytania i tematów do przemyślenia. Oskarów nie będzie chociażby z powodu krytyki korporacji, co jakoś ostatnio nie bardzo podoba się w akademii.

ocenił(a) film na 9
Blurp69

W sumie jak się nad tym bardziej zastanowić, to masz rację, wiesz jestem świeżo po seansie i trochę się zdenerwowałem że tyle hejtów leci na ten film...

ocenił(a) film na 5
spajda_rap

no cóż temat stary jak kino sci-fi, przewidywalny do bólu. Z tą grą aktorską to też nie przesadzaj. Faktem jest że ścieżka dźwiękowa jest na wysokim poziomie.
jednak tak jak napisałem wcześniej film jest przewidywalny, temat emancypacji robotów podejmowany był już wielokrotnie a ten film tylko wyważał otwarte drzwi, nie było niczego czego już nie widziałem tak więc film nie wnosi dosłownie NIC do gatunku. Poza tym ten pseudonaukowy bełkot i głupkowate słowotwórstwo zaczynało być irytujące.
twórca robotów nie zginął, jego biokernel został nienaruszony więc można go przłożyć do innego robota

ocenił(a) film na 9
kokroucz

A moje zdanie co do gry aktorskiej Banderas'a jest jedno : Wykonał kawał świetnej roboty (mimika, wyrazy twarzy i ten efekt - przez większość filmu wyglądał na "zamulonego" co bardzo mi się spodobało), nwm być może uważam ten film za bardzo dobry, ze względu głównego aktora którego darzę sympatią :) - TOP 2 wśród moich ulub aktorów.

ocenił(a) film na 4
spajda_rap

z Oscarami popłynąłeś.... i dzięki za spoiler ;)

By the way - film dość ciekawy, ale niszowy. Wszystko jest w filmie poprawne ale niczym nie zaskakuje. A szkoda. Liczyłem na dużo więcej, niestety na dużo więcej. Tylko 3+/10

ocenił(a) film na 9
Unibet_78

Mi chodziło, że MÓGŁBY dostać parę NOMINACJI do Oscara :D np. Za najlepszą rolę pierwszo planową, czy za scenografię.

ocenił(a) film na 7
spajda_rap

UWAŻAM podobnie, bardzo dobry film, ukryte wątki

ocenił(a) film na 7
spajda_rap

*zginął
Odnośnie filmu rzeczywiście może na początku trochę się snuł ale poźniej pomału nabierał tempa i przede wszystkim miał dobry klimat.

ocenił(a) film na 9
aronn

Typisb i Aronn - dzięki za poparcie :) i sorka za orto. :) a co do nominacji do Oscara - to jak myślicie - Czy waszym zdaniem film ma szansę na 1-2 nomin. do Oscara ? - Bo według mnie Absolutnie Tak, i nie chodzi tylko o Nominacje, bo to kino ma szansę też na "poboczne" nagrody (Bafta,itp) :)

spajda_rap

Właśnie chciałem sobie przeczytać czemu warto obejrzeć ten film,no i tak czytam a tu nagle takie jeb z dzidy - SPOILER o zakończeniu.Wielkie dzięki,no ręce opadają

ocenił(a) film na 9
choodeusz

Heeh :D sorki ;) ale POLECAM FILM ŚWIETNY (mimo że znasz część z zakończenia..)

spajda_rap

Spoko,se obejrzę dzisiaj,ostrzegaj na przyszłość jak coś :)

ocenił(a) film na 9
choodeusz

Heeh, okey :D

spajda_rap

rozkręcającej się akcji? chyba będzie w prequelu bo w tym filmie żadnej akcjii nie było. więcej gadaniny i plątania się po pustyni niż samego scenariusza. Pomysł na film był ale bez wizji jego wykonania.

ocenił(a) film na 9
Grzybomir

Film miał swój niepotwarzalny klimat.

spajda_rap

miał klimat ale nie miał scenariusza...

ocenił(a) film na 9
Grzybomir

Bez przesady ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones