PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119043}

Autostopem przez galaktykę

The Hitchhiker's Guide to the Galaxy
6,7 37 668
ocen
6,7 10 1 37668
7,0 13
ocen krytyków
Autostopem przez galaktykę
powrót do forum filmu Autostopem przez galaktykę

Paradoks filmwebu

ocenił(a) film na 1

Terminator 4: ocena 6,6
Autostopem... : ocena 6,7

Nawet tego nie skomentuje, kto daje takie oceny!!!

esswain

Cóż, o gustach się nie dyskutuje... Dobry jest ten film?

ocenił(a) film na 4
wiaczo

niezbyt

ocenił(a) film na 8
wiaczo

Dziwny, ale pozytywnie zakręcony :)

ocenił(a) film na 8
wiaczo

Jeżeli ktoś lubi absurdalny angielski humor umieszczony w przestrzeni kosmicznej to jak najbardziej polecam. Na pewno podczas oglądania należny nieco przymrużyć oko. Moim zdaniem spokojnie zasługuje na 7. Jeżeli komuś się spodoba proponuję poczytać cykl Autostopem przez Galaktykę http://pl.wikipedia.org/wiki/Autostopem_przez_Galaktyk%C4%99. Na pewno lepszy niż terminator 4 :)

ocenił(a) film na 8
wiaczo

Polecam książkę,ale film bardzo fajny :-)

ocenił(a) film na 7
esswain

My wszyscy... :)

ocenił(a) film na 10
esswain

a ja wlasnie dalbym wyzsza ocene temu filmowi niz terminatorowi.
To 2 zupelnie inne gatunki... i bardzo lubie terminatora 1 i 2 ... reszte jakos mniej... ale autostopem przez galaktyke bardziej mi utkwil w pamieci i bardziej mi sie podobal...
Trzeba miec odpowiedni humor do tego filmu i przymrozyc oko.
Ale ciezko jest porownac 2 filmy zupelnie innych gatonkow do siebie...
a pozatym wszyscy wiemy ze oceny na filmwebie nie sa wymierne ...

ocenił(a) film na 9
esswain

Wyjaśnij mi proszę sens porównywania dwóch tak bardzo różniących się filmów? Jeden przedstawia średnio lubiany angielski humor, a drugi to typowe kino akcji?

ocenił(a) film na 10
esswain

Masz rację, nadal dziwię się czemu "Autostopem" ma tak niską ocenę.

AlexRrR

ale dyszka to chyba jednak lekka przesada :) film jest świetny, jak dla mnie bardzo lekki i nie przestaje się uśmiechać podczas jego oglądania... a robot z depresją po prostu wymiata :P

ocenił(a) film na 10
MSZ85

Wiesz, to moje osobiste odczucie. Książce, gdybym mogła dałabym 15/10, a film moim zdaniem niewiele jej ustępuje. Genialny Freeman, Def, humor i wszystkie efekty. W sumie za samą grafikę do Przewodnika oraz te wszystkie ręcznie wykonane postacie kosmitów, wnętrza, czy nawet klapki bijące ich po tyłkach dałabym 10/10. Rickman jako Marvin i Fry jako narrator to wisienka na torcie. Jestem fanką tak samo historii jak i sposobu jej opowiedzenia w filmie. Także moja ocena jest według mnie w pełni uzasadniona.

ocenił(a) film na 9
esswain

Generalnie to skomplikowana sprawa bo Terminator to Terminator i tyle, film który zawojował świat i koniec. Autostopem ... to zupełnie inna bajka, też niby sf ale komedia z wszystkimi możliwymi wariacjami gatunku w dodatku świetny inteligentny scenariusz i dobrze zgrane aktorstwo z reżyserią co rzadko się zdarza - dlatego też tyle samo przeciwników co zwolenników. Ogólnie film świetny bo pokazuje zwykłego jegomościa który jest postawiony pod ścianą w dodatku nic od niego nie zależy i ręcznik ;)

ocenił(a) film na 7
sokoleokoo2

Jeśli ktoś miałby na sprzedaż pierwszą cześć - mam na myśli trzy pierwsze książki - bądź jedną trzyczęściową książkę bardzo proszę o kontakt na mail drill_n_bass@tlen.pl . Tej książki już nigdzie nie idzie dostać. :( proszę pomóżcie!

ocenił(a) film na 8
drill_n_bass

http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=Douglas+Adams a tu sprawdzałeś?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones