PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=299113}
7,4 790 291
ocen
7,4 10 1 790291
6,7 44
oceny krytyków
Avatar
powrót do forum filmu Avatar

5:25 min zwiastunu :

http://zakazanaplaneta.pl/news.php?readmore=4189

Komuś się nudziło i zmontował poniższe wideło będące połączeniem teasera, trailera i featuretki Avatara w zdumiewającej jakości HD.

patryks83

Rewelacyjna robota. Dobry podkład muzyczny.

ocenił(a) film na 10
patryks83

To nie zwiastun, a zwykła zlepka wszystkich dostępnych scen Avatara z kompletnie nie pasującą muzyką.

Montaż słaby, ale można spokojnie nazwać to "Avatarem w pigułce". Nieźle było pod koniec, nawet muza pasowała, a końcówka znowu popsuta.

Filmik dobry, pokazuje wszystkie opublikowane sceny, tyle że niektóre z "making of..." są niedokończone i nierealistyczne. To nic w porównaniu z prawdziwym, nowym zwiastunem.

A zwiastuny takich filmów MUSZĄ być tak dobrze zmontowane jak 2 trailer avatara, muszą mieć tak dobrą muzykę i muszą być tak epickie, bo z wrażenia będzie kupa.

patryks83

ktoś zna może muzykę z tego trailer'a????

maj422

Końcowy kawałek pochodzi ze ścieżki dźwiękowej z filmu Requiem dla snu, co do wcześniejszej nuty- nie mam pojęcia co to. Ogólnie nie pasuje mi ta muza do tego zlepka scen, poza tym niektóre scenki bardzo odstają graficznie, może są z gry...

marggo86

Nie zauważyłem tam żadnych scenek z gry. Najlepiej podaj czas, w którym zauważyłeś taką scenę.

Kazioo

Kaziu to tylko moje byłe przypuszczenia. Chodziło mi zwłaszcza o scenkę w której Nav'i wspinają się po wiszącej skale, graficznie ten fragment bardzo odstaje od reszty (kilka innych też) ale już wiem, że to po prostu nieobrobione, niedopracowane elementy.

patryks83

Świetna robota, ktoś naprawdę nieźle się przy tym narobił

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones