PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693758}

Avengers: Wojna bez granic

Avengers: Infinity War
8,1 201 632
oceny
8,1 10 1 201632
7,4 43
oceny krytyków
Avengers: Wojna bez granic
powrót do forum filmu Avengers: Wojna bez granic

Jakie się pojawiły, jakie nie i kto je wszystkie posiada, jakieś teorie?

juchacz17

Pojawił się:
Tesseract (Thor,Cap 1,Avengers) Przestrzeni
H (Kamień Duszy)
Aether (Thor: Mroczy Świat) Rzeczywistości
N (Kamień Czasu)
Orb (Strażnicy Galaktyki) Mocy
Scepter (Avengers,Cap 2,Avengers 2,CW) Umysłu

Na pewno jakiś Kamień się pojawi w DS i Ragnaroku, może i w Gotg 2.

LordVader345

W Doktorze który, chyba czasu by pasował. No i jeszcze duszy, a ten w GotG.vol 2 albo Thor: Ragnarok, ale jeśli już, to w jakich okolicznościach. A posiadacze to:
Heimdal - Tesseract
Eter - Kolekcjoner
Orb - Nova
Mind - Vision

juchacz17

Moim zdaniem kamień czasu będzie w Strange'u a kamień duszy w Gotg 2 lub Thorze Ragnaroku , albo nawet w Spider manie Homecoming.Położenie kamieni to:
Asgard-Kamień przestrzeni -Tesseract chroni go Heimdall.
Korpus Nova - kamień mocy -Nova Corps go chroni.
Knowhere- kamień rzeczywistości.Kolekcjoner go chroni .
Ziemia-kamień umysłu (Vision )-Avengers go chronią.
Ja uważam ,że kamień czasu pojawi się w Doctorze lub Thorze 3, bo w GOTG2 nie ma być żadnego wątku kosmicznego.A duszy może pojawi się w nowym Spidey'm lub Pantherze.

marvelfan_filmweb

Zapomniałeś o Eterze, który zaniosła bodajże Lady Sif do Kolekcjonera

juchacz17

Niestety zmartwię cię nie zapomniałem o Eterze , który zanieśli Lady Sif i Volstagg do Kolekcjonera.Otóż kamień rzeczywistości to rzeczony Eter , więc nie nie zapomniałem.A i dzięki za kiedyś, że postawiłeś się Gypowi , który po mnie jechał.Że do zawodówki chodzą debile, pamiętasz to jeszcze , dzięki za to.

marvelfan_filmweb

Coś pamiętam, ale niezbyt, sam chodzę do zawodówki, więc to nic złego. A to sorry, nie zauważyłem, ale cały czas mi się wydaje, że o jakimś kamieniu zapomniałeś.

juchacz17

Niestety nie wszystkie wymieniłem przeliczmy.
1.Tesseract( Cap1 , Thor 1 , Avengers)-przestrzeni.
2.Aether-Thor Dark World)-rzeczywistości.
3.Orb (kamień mocy)-Gotg.
4.Scepter(Thor, Avengers,Avengers 2)-umysłu późniejszy Vision.
5.Kamień duszy (nie wiadomo)
6.Kamień czasu (nie wiadomo)
Plus rękawicą nieskończoności do władania ich mocą.W której klasie zawodówki jesteś drogi Juchaczu17.Bo ja od Września w 3 zawodowej na kucharzu , a ty na jakim zawodzie jesteś?

marvelfan_filmweb

Piekarz, w 3 zawodowej.
Czyli jeszcze 2 do ujawnienia. Ciekawe w jakich okolicznościach zdobedzie je Thanos i jak go pokonają, z taką potęgą.

juchacz17

Jeszcze nie wiadomo, w jakich okolicznościach Thanos zdobędzie te kamienie, jak Avengers go pokonają z taką potęgą nie wiem powiem szczerze.Trzeba czekać, wtedy się wszystkiego dowiemy.

marvelfan_filmweb

Nienawidzę czekać :(

juchacz17

Aha.Skomentujesz jakieś moje odliczanie lub bitwę na blogu na moim profilu , blog nazywa się muzyka i filmy jakie oglądamy.Odliczania mam do Iluzji 2 nowych Gwiezdnych Wojen Łotr 1, SSquad i Black Panther.Jakie filmy lubisz bardziej Dc czy Marvela?

marvelfan_filmweb

Marvelfan_filmweb lubimy takie same filmy

IndominusRex

To super.Chcesz dołączyć do moich znajomych na fw ,jeśli tak to poproszę o zaproszenie IndominusieRex.

ocenił(a) film na 9
marvelfan_filmweb

Mieliście rację że Kamień Czasu pojawił się w Doktorze Strage'u.
Do Infinity War został, GOTG2, Spider-Man, Ragnarok i Black Panther. W jednym z nich powinien pojawić się kamień duszy. Obstawiam że będzie to w Ragnaroku. A to dlatego że obecnie 2 kamienie są w zasięgu GOTG, 2 w posiadaniu Avengers na ziemi i jeden w Asgardzie. Jak Asgard dostanie jeszcze jeden to będzie ładnie, po równo :) Dodatkowy argument jest taki że oryginalnie to Doktor Strange posiadał kamień duszy, nie czasu. A Doktor Strange jak wynika ze scenki po napisach ma się pojawić w Thor: Ragnarok.
Po za tym nie sądzę żeby Spider-Man czy Black Panther wykraczały po za wydarzenia dziejące się na ziemi, a wątpliwe żeby to na ziemi znajdował się szósty kamień.

dribs

Ja też uważam,że szósty kamień powinnien być w Asgardzie,było by po równo jak mówisz dribs.Że dwa mają Avengersi ,jeden Strange a i jeszcze dwa Guardiansi. Poczekamy do Listopada 2017 i się przekonamy ,ale moim zdaniem raczej w Ragnaroku będzie kamień duszy ,jak ma być Hela pani umarłych,może będą nim wskrzeszać Odyna bo ona go zabije ,by Loki rządził Asgardem i nie przejmował się zakazami przyrodniego ojca.Ile jest tych kamieni wreszcie 6 czy 7.Bo są teorie ,że niby 7 albo 6 ,co uważacie. Oby tak było że Ziemia ma 2 kamienie ,Strażnicy 2 ,Strange jeden ,to przydało by się by Asgard też miał dwa.Było by po równo.Poczekamy zobaczymy.:)

marvelfan_filmweb

Jak dla mnie, głównym kandydatem do kamienia duszy, jest Heimadall. To coś co ma na klacie przypomina kamień, a Heimdall jakoś musi widzieć te wszystkie istoty. http://vignette1.wikia.nocookie.net/marvelmovies/images/c/c0/Heimdall_DarkW1.jpg /revision/latest?cb=20131101085426

juchacz17

Przekonamy się w 2017 lub 2018 roku .Oby był ten kamień w Asgardzie,zobaczymy może będzie miał go Heimdall.Widziałeś już Strange'a super film.Polecam .I są ważne dwie sceny po napisach.Do Thora Ragnaroku i Strange'a 2.

marvelfan_filmweb

Wszystko widziałem, wszystko wiem. ;)

juchacz17

Spoko, skomentujesz odliczanie do Avengers IW ? tylko jedenego kamienia brakuję . by Thanos musiał je zebrać .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones