PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693758}

Avengers: Wojna bez granic

Avengers: Infinity War
8,1 201 616
ocen
8,1 10 1 201616
7,4 43
oceny krytyków
Avengers: Wojna bez granic
powrót do forum filmu Avengers: Wojna bez granic

Wolverine w IW!

użytkownik usunięty

Podobno Fox się dogadał z Sony/Marvelem i Wolverine będzie w Infinity War a co więcej, zapowiadają się potem wspólne filmy Logana i Spider-mana, żeby powiększyć kinowe uniwersum. Nie wiadomo co z X-menami i Fantastyczną Czwórką, ale myślę, że skoro jest Wolverine to 20th Century Fox da też resztę swoich bohaterów.

Info z ??? poza tym światy nie pasują w Marverze nie ma mowy o mutantach a w filmach o x-menach cały świat wie o nich ...

użytkownik usunięty
wort801

W Spider-manie również nie było informacji o Bogu i o Zielonym Potworze, którzy uratowali świat przed kosmitami a w Avengers nie było o człowieku pająku, który na sieci przemierza Nowy Jork, a jakoś Sony i MCU doszli do porozumienia... Tak samo jest w przypadku Foxa.
http://www.kpopstarz.com/articles/175409/20150216/wolverine-marvel-cinematic-uni verse.htm

Bo poprzednie spider many się nie liczą. Marvel dogadał się z Sony i Spider man dostanie reebot(nowy aktor,nowa historia) i udział w Civil War. Nie pisz, że jest tak samo z FOX, bo tego nawet nie można nazwać plotką...więc nie wprowadzaj ludzi w błąd...

ocenił(a) film na 10
kamilx98

Kto wie co będzie po Wolverine III, w którym HJ kończy z swoja rolą Rosomaka. Pewnie będzie nowy aktor, i kto wie czy do 2 części Infinity War go nie włączą, jeśli oczywiście dogadają się.

Knighter_Seba

To by reebot całych x-menów był potrzebny, na co się nie zanosi.

kamilx98

Właśnie się zanosi. Fox ma problem bo większość aktorów (tak jak HJ) jest za stara. Od dawna mówi się o reebocie (przynajmniej po wątpliwym sukcesie ostatnich x-menów)
Do tej pory była mowa o 202X, ale po stratach jakie przynieśli ostatni x-man mogli to przyśpieszyć.

ocenił(a) film na 8
Knighter_Seba

rolę rosomaka przejmie kobieta czyli X-23, w scenie po napisach z x-men: apocalypse był pokazany essex corp i tam był krew wolverina który pewnie będzie podany następczyni.

Ariok_filmweb

Y.. .nie. Kolejny film ma tytuł wolverin 3 nie wepons x-23. Może się tam pojawić ale główną postacią raczej nie będzie.

ocenił(a) film na 8
kiogu1

Pytanie było: "Kto wie co będzie po Wolverine III, w którym HJ kończy z swoja rolą Rosomaka." Więc odpowiedziałem że rolę Wolverina przejmię x-23.

Ariok_filmweb

Aha, sorry.

kamilx98

Przecież rozmowa Starka z Peterem daje nam jasny obraz, że jest on herosem od pół roku i generalnie nie łapie jeszcze złoczyńców

Forumowicz kamilx98 już ci odpowiedział i podpisuje się pod tym ...

użytkownik usunięty
wort801

Wolverine był członkiem Avengers w komiksach i co Ty na to? :) Był i w X-man i w Avengers

https://pl.wikipedia.org/wiki/Wolverine_(Marvel)

Rozmawiamy o filmach ....a nie o komiksach i dzięki bez ciebie bym tego nie wiedział .:)

To nie ma nic do rzeczy. Prawa do Wolverina ma Fox. Poza tym nie pamiętam go z infinity wars.

x men + fantastic four + guardians of the galaxy + spider man = avengers :)

użytkownik usunięty
ocenił(a) film na 9
Sidney_plaszczykowski249

+Defenders+Ant Man

marcinmrozowski

defenders !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 9
Sidney_plaszczykowski249

O co Ci chodzi?

ocenił(a) film na 10
marcinmrozowski

Tak i dodajmy jeszcze Jasia Fasole do kompletu

ocenił(a) film na 9
marcinmrozowski

Może od razu mid night sons ;). A tak na serio to skąd info, że marvel połączy wersje kinowe z serialowym universum netflixa?

Jeszcze dodałbym Punishera, Blade'a i Ghost ridera lub Hellboya.

ocenił(a) film na 9
mativandamme

A czy w Infinity War ma być Iron Man ? czy może jego wątek z Avengers jest już skończony ?

lubiekakao

Myśle, że pojawi się cała stara ekipa i kilku nowych. Film bedzie poprostu epicki, i bedą potrzebowali masy superbohaterów aby pokonać Thanosa ;)

ocenił(a) film na 9
mativandamme

Hellboy nigdy nie był Marvela.

napioooor

A czyj był?

ocenił(a) film na 9
mativandamme

Dark Horse Comics o ile dobrze pamiętam.

ocenił(a) film na 10
napioooor

tak dobrze mówisz ;) jeszcze możemy dodać spawna który jest image comics ;D

mativandamme

Nie zapomnij o Anakinie, Obi-wanie i Sidiousie! Żądamy wrzucenia również Star Warsów do uniwersum!

ThomasPPL

I dajmy Spawna i Obcych! A także niech powstanie film "Batman v Superman v Hyperion v Moon Knight"! Wprowadzimy wtedy do uniwersum Marvela również uniwersum DC! Najlepiej dajmy też Mad Maxa!o

TymekBR

Nie wyłączając z tego wszystkiego Morfeusza, Trinity i Neo! A, no i Jack Sparrow obowiązkowo!

ThomasPPL

Może zdobędą prawa i dodają do filmu Saurona jako antagoniste. ;d

ocenił(a) film na 9
LordWieslaw55

Mnie to tam tylko obchodzi informacja, że w pierwszej części IW ma podobno być Zorro

TymekBR

I Lobo

ThomasPPL

A moze nawet Darkh Vader ozyje nawet hahaha :D

Mam nadzieję, że będzie Ghost Rider i Nova

przemo03

Mają być

użytkownik usunięty
przemo03

Ghost Ridera to ja mam gdzieś, wolę Daredevila :)

Daradevil w Avengers to moje marzenie :) Tak samo jak Nova i Black Knight :)

Viggosen

ja bym chcial zobaczyc w avengers daredevila , nove i cala druzyne spider mana z mega spider mana

marvelfan_filmweb

Słyszałem że MacGyver się pojawi i załatwi wszystkich szarym mydłem

Arturek22

Haha dobry żart na Prima Aprillis :)Brawo .

Viggosen

ja bym chciala zobaczyc Daredevila jak gada z Lokim. Ciekawe czy "wyczulby" kiedy Loki by sciemnial

mania19

No ciekawe :D

Viggosen

Ogolnie DD mialby przewage nad Avengersami i tymi zlymi bo wiedzialby kiedy klamia itp :)

mania19

Wg "Najpotężniejsza z nich jest Scarlet Witch"" Bo może im namieszać w umyśle Ale to tak według mnie

Viggosen

A jo zapomnialam o niej :) ale ona ma specjalna moc ale DD wystarczy posluchac rytmu serca :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones