PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693758}

Avengers: Wojna bez granic

Avengers: Infinity War
8,1 201 577
ocen
8,1 10 1 201577
7,4 43
oceny krytyków
Avengers: Wojna bez granic
powrót do forum filmu Avengers: Wojna bez granic

Właśnie wróciłem. Wstępnie dałem 10/10.
Chyba nie będę spoilerowal. Ale te 2,5 h w kinie zleciały jak minuty. Mózg zgnieciony przez Tanosa. Nie tylko mózg;-).
Tego jeszcze nie było.

Jak dla mnie najlepsza z odsłon Marvela.
Przepraszam fanów DC ale ten stepenwollf to taki marny chłopiec w porównaniu do Tanosa. Ehhh. Czas kupić bilet na kolejny seans.

Pstryk

ocenił(a) film na 9
marcin1488

bez podejścia numer dwa się nie da, brawo Ty! ;d

ocenił(a) film na 8
marcin1488

Widziałeś końcową scenę po napisach? Musiałem już wyjść z kina, a jestem ciekawy, co było w scenie.

noe15

SPOILER:

Z grubsza było coś takiego:
Maria Hill i Nick Fury jadą przez Nowy Jork (?). Samochód z naprzeciwka przecina ich pas i rozbija się na słupie. W tle krzyk ludzi. Hill podbiega do auta. Fury pyta czy nikomu nic się nie stało. Hill widzi puste siedzenia. Spadający śmigłowiec rozbija się o budynek. Hill woła Fury'ego i zaczyna się 'dematerializować'. Fury orientuje się natychmiast w sytuacji i wyjmuje z kieszeni jakiś komunikator, a sam zaczyna zanikać. Urządzenie spada na ziemię, a na zbliżeniu widać pojawiające się na ekraniku 'logo' Captain Marvel.

ocenił(a) film na 8
Smurfed

Super, bardzo ci dziękuję :)

ocenił(a) film na 8
noe15

Nie można również zapomnieć o tym, że kiedy Fury też zaczyna "znikać" mówi ,,Co za skur... " po czym całkowicie się rozpływa :)

ocenił(a) film na 8
noe15

https://www.youtube.com/watch?v=DS3k6VLcrM8

marcin1488

Pewnie jak 124 minuty.

ocenił(a) film na 10
marcin1488

stepenwolf to taki bardzie loki lub ultron bo to nie byl final boss dla ligii sprawiedliwosci . tam bedzie to zapewne darkseid. epwnie gdzies tam na innych watkach toczy sie szitstorm midzy fanami dc a marvela ale jako typ ktory przygode z filmami o superbochaterach zacza zupelnie niedawno stwierdzam ze lepiej sie oglada marvela i maja lepiej dobranych aktorow do postaci. w dc batman spoko super man flakkowato wonder woman moze i fajna posladkówa ale miałka i mdła aquaman nawet zabawny w zasadzie on jest najbardziej spoko ale flash to wrecz irytujacy. moja opnia

ocenił(a) film na 7
marcin1488

"Przepraszam fanów DC ale ten stepenwollf to taki marny chłopiec w porównaniu do Tanosa"


Przepraszam cię fanie Marvela, ale ten twój Thanos, który jest według ciebie o wiele lepszy od Stepenwolfa (bo w sumie jest) został wymyślony przez DC jako Darkseid, a Marvel tylko sobie skopiował koncept, więc... :p

marcin1488

Podobnie jak 25m przed TV na Gumisiach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones