PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693758}

Avengers: Wojna bez granic

Avengers: Infinity War
8,1 201 625
ocen
8,1 10 1 201625
7,4 43
oceny krytyków
Avengers: Wojna bez granic
powrót do forum filmu Avengers: Wojna bez granic

Moje typy:
1. Loki
2. Połowa Asgardczyków
3.Drax
4.Nebula/Gamora

ocenił(a) film na 8
Connor7

1. Heimdall
2. Loki
3. Dużo Asgardczyków (nie wszyscy)
4. Jeden ze Strażników
5. Thor/Steve Rogers

ocenił(a) film na 10
Connor7

Nikt

rem6_2

Z Disneyem wszystko możliwe.

ocenił(a) film na 10
Connor7

1. Vision - to był od początku pewniak
2. Bucky - pewnie się poświęci dla Steve'a i Stark mu wybaczy, że zabił jego rodziców
3. Falcon - już nie ma nic ciekawego co mogliby zrobić z tą postacią
4. Thor - jak wyżej, stracił swój młot, Asgardczyków pewnie powybijają więc królem też nie będzie
5. Rhodey - jak wyżej

niewiem_6

Vision tak, Bucky Jeszce pożyje bo aktor ma Jeszce parę filmów do zrobienia przez kontrakt

ocenił(a) film na 10
Connor7

No, nie myliłem się co do Visiona.
Natomiast ogromnie zaskoczył mnie Thor. Niby ma już za sobą swoje trzy solowe filmy, ale tak naprawdę dopiero w tym filmie pokazali naprawdę na co go stać i jak ciekawą jest postacią. Powiedziałbym nawet, że obecnie jest jednym z najlepszych bohaterów w Mcu, a oglądając pierwszych Avengersów nigdy bym nie pomyślał, że kiedykolwiek tak powiem.
Bucky i Falcon niby też umarli, ale bardzo prawdopodobnym jest, że wszystkie postacie, które rozpłynęły się w powietrzu powrócą, także nie ma o czym mówić.

niewiem_6

Pamiętam jak męczyłem obydwa Thory. Teraz wychodzi na to, że ma jeden z najlepszych story arców w MCU.

niewiem_6

A tu cię zaskoczę... Niby pewniak, a przeżył, stracił jedynie kamyczek i większość swoich mocy ;)

ocenił(a) film na 8
kate456

[SPOILER] Przecież zginął!

Connor7

Loki, Nebula, Vision

ocenił(a) film na 9
Connor7

Na pewno nie zginie nikt ze Strażników Galaktyki, moje typy, to:

- Loki
- Vision lub Scarlet With
- Pepper Pots

lelen_lis

Dlaczego Pepper skazujesz na śmierć?

ocenił(a) film na 9
Connor7

Byłaby to motywacja dla Starka, żeby się zemścić i ewentualnie, później i opuścić Avengers.
Nie wykluczam też opcji, ze oboje przeżyją i Stark odejdzie na emeryturę.

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Nie sądzę by Pepper zginęła. Nie po to nie było Jej przez kilka filmów i w końcu wróciła by zginąć. To tak jakby Coulson wrócił do filmów i znów zginął.

ocenił(a) film na 9
feliks35

Mimo wszystko mówi się, że aktorka nie chce już grać tej roli, więc albo emerytura razem z Tonym, albo śmierć.

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

To bardziej bym obstawił emeryturę i ślub z Tonym

lelen_lis

Szczerze to Stark się już nacierpiał i dodanie mu Jeszce śmierć ukochanej? Sam mu życzę by przeżył te dwa filmy i niech pójdzie na emeryturę.

lelen_lis

„Na pewno nie zginie nikt ze Strażników Galaktyki”, o lol, toś wywróżył xD.

Pottero

Aż śmiechlam jak to przeczytałam

ocenił(a) film na 10
Pottero

Hahaha, w lotto to Ty nie graj :D

ocenił(a) film na 8
pasikk

Ci rozsypani to niekoniecznie uśmierceni.

ocenił(a) film na 8
Pottero

no otóż - niekoniecznie ;>

ocenił(a) film na 10
Connor7

1. Nebula
2. Thor
3. Loki
4. Heimdall
5. Vision
6. Steve lub Tony (ale wolałbym Steve)

ocenił(a) film na 9
feliks35

Liczę na to, że nie zginie nikt z wielkiej trójki - Stark, Cap i Thor.

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Może nie zginą , ale odejdą. Kontrakty się kończą itp

ocenił(a) film na 9
feliks35

Zawsze można podpisać nowe ;) Ponoć Pratt już podpisał na kolejne filmy.

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

No można , ale wydaję mi się , że jednak wątki starej ekipy zostaną właśnie zakończone w tych ostatnich Avengersach. No Pratt to niedawno dołączył do MCU więc jeszcze pewnie Jego historia będzie kontynuowana. Zresztą On sam mówił , że może grać Star Lorda tak długo jak będą Go chcieli:) Zresztą Star Lorda nigdy nie jest za dużo:D

ocenił(a) film na 9
feliks35

Wiesz, Avengers bez Iron Mana, Capa i Thora to już nie Avengers, więc może pozbędą się jednego z nich ale na pewno nie całej trójki, bo to byłby strzał w stopę i cios dla fanów MCU.

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

No tak , ale z tym pozbyciem to podejrzewam , że jeden z nich właśnie umrze. Najbardziej stawiam na Kapitana lub Thora. A inni emerytura i może raz na jakiś czas krótki epizod. Lub krótkie wspomnienie co się z Nimi dzieję. A filmy po Avengers 4 będą się skupiać na nowych postaciach.

ocenił(a) film na 9
feliks35

Wątpię, że porzucą starą obsadę i skupią się tylko na nowych postaciach, bo Avengers bez Starka, Capa i Thora, to jak JL bez Supermana i Batmana. Nie da się kontynuować historii danej grupy, bez jej najbardziej znanych członków. Do tego, Downey JR gra dopiero 10 lat, a Evans 8 lat, a taki Jackman grał Logana chyba 16 lat? Więc to jeszcze nie czas na emeryturę (Evans ma chyba trochę ponad 30 lat?).

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Coś w tym jest co piszesz , ale w sumie zostają nam tylko domysły. Na 100 procent będziemy wiedzieć po Avengers 4

ocenił(a) film na 10
feliks35

Było oficjalne info, że to będą dwa ostatnie filmy Chrisa Evansa w roli Ameryki.

Itsashrose

Podaj źródło tej 'oficjalnej' informacji.

ocenił(a) film na 10
HeartQW

https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2018/03/22/chris-evans-kapitan-ameryka-avenge rs-4/

feliks35

Możliwe, że to Steve zginie, ale dopiero w Avengers 4.

ocenił(a) film na 10
Connor7

Coś Brasia Russo mówili, że Avengers 4 będzie osobnym filmem, nie będzie kontynuacją Infinity War,
więc wydaje mi się, że Kapitan Ameryka zginie w tej części i zakończona będzie z nim historia a w Avengers 4 pojawi się w retrospekcjach.

Connor7

Zginie iron man i vision

Marek84

tez tak niestety mysle...

ocenił(a) film na 9
Marek84

Na pewno nie zginie nikt w ważny w IW, ponieważ mają jeszcze A4, a wszyscy byli chyba na planie.

lelen_lis

Na planie mogli być, ale to nie oznacza, że będą w filmie ;)

ocenił(a) film na 8
Connor7

Mogą być w A4, ale to nie oznacza, że nie zginą w A3.

Grigorij1982

Flashbacki, podróże w czasie, alternatywne rzeczywistości - wszystko jest możliwe.

ocenił(a) film na 8
Connor7

Jeśli oglądasz AoS to wiesz, że coś może być na rzeczy. Ten serial zawsze był w dużej mierze foregroundem nowych tematów w filmach, np. Ghost Rider i portale to wstęp do Strange'a. Tak samo obecny sezon AoS - SPOILER SPOILER SPOILER - monolity przenoszące w czasie i otwierające portale do innych wymiarów.

ocenił(a) film na 10
Connor7

1. Vision
2. Kapitan Ameryka - aktor podobno sam przyznał się ze to jego ostatnie filmy jako Steve Rogers :( Poza tym mógłby go zastąpic Falcon albo Bucky w tej roli.
3. Nebula
4. Bucky

Myślę że Rhody raczej nie zginie, dlatego że przeżył civil war i wrócił do walki a z reguły podobno dobrzy reżyserzy nie robią powtórek.

angelus_5

Sebastianowi Stanowi zostały chyba jeszcze 5 filmów do wypełnienia kontraktu, więc Bucky przeżyje.

ocenił(a) film na 8
Connor7

Miał kontrakt na dziewięć filmów.
1) CA:TFA
2) CA:WS
4) CA:CW
5) A:IW
6) A4
Zostaną mu więc jeszcze trzy filmy. Liczę, że będzie w tym zawierała się jakaś solówka, bo postać WS ma naprawdę duży potencjał na dobry film w klimacie CA:WS.

Bianka_Lg

Gdzieś czytałem, że kontrakt na 9 filmów podpisał po The First Avenger, ale chyba to nie było wiarygodne źródło.

ocenił(a) film na 9
angelus_5

Evans powiedział tylko, że wypełnił kontrakt, nic ponad to.

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Na Filmebie był ten wpis, zresztą w komiksie Upadek Avengers zginoł Hawkeye więc :)

lelen_lis

Evans tak powiedział, ale milion innych serwisów newsowych dało nagłówki w stylu EVANS KOŃCZY Z KAPITANEM AMERYKĄ i już ludziom zostało tak w świadomości

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones