Avengers: Infinity War

plakat - Avengers: Wojna bez granic (2018) kup bilet

recenzje Redakcji

(1)
  • Rozbuchana formalnie i zarazem zaskakująco intymna "Wojna bez granic" to filmowy ekwiwalent piaskownicy, w której mieszczą się wszystkie zabawki świata. Potrzeba wiele pieniędzy i sporo artystycznej odwagi, by monstrualny kicz zamienił się w popkulturowy katechizm naszych czasów. czytaj dalej

zdaniem społeczności pomocna w: 89%

recenzje Użytkowników

(4)
  • Cena bohaterstwa

autor: Optimus_999 zaufany recenzent

"Wojna bez granic" jest niesamowitym emocjonalnym doznaniem dla każdego widza. Już od samego początku bracia Russo udowadniają, że najnowsza część "Avengersów" będzie się znacznie różnić na tle dwóch poprzednich. Każdy moment w ich wykonaniu jest nakręcony bowiem z tak wielką precyzją, że można tu wręcz utrzeć się o określenie "epickości". Bo tak świetnego filmu jeszcze nigdy nie było w uniwersum Marvela. czytaj dalej

zdaniem społeczności pomocna w: 77%
  • "Avengers: Infinity War" to przełomowe dzieło i kino, które przetrwa wszystko. Lepiej niż bracia Anthony Russo i Joe Russo nie można było tego wykonać.  czytaj dalej

zdaniem społeczności pomocna w: 33%
  • Od kiedy w 2008 roku, Marvel zaczął budować swoje kinowe uniwersum wszyscy widzowie zgodnie stwierdzili, że to właśnie bohaterowie, których w kinie potrzebujemy. W końcu po 10 latach MCU, dostaliśmy długo wyczekiwane "Avengers: Infinity War", które według twórców ma być "największym filmem w historii kina. czytaj dalej

zdaniem społeczności pomocna w: 20%
  • Czego w tym filmie nie ma! No, w zasadzie wielu rzeczy. Nie ma największych światowych problemów, jak eutanazja dzieci, nie ma filozoficznych dywagacji nad powinnościami człowieka (choć może trochę nad wyborami?) ani też eksperymentalnych wizualnych zabiegów. Więc jeśli ktoś oczekuje być poruszony w któryś z powyższych sposobów, to oczywiście się zawiedzie i stwierdzi, że to kolorowe bajki. Ale jeśli ktoś szuka widowiska na najwyższym poziomie, pełnego akcji, potężnych widoków, zagrywek między postaciami zarysowanymi mocnymi kreskami, to z pewnością zostanie tym, co zobaczy, w pełni usatysfakcjonowany. Słowo Asgardczyka! czytaj dalej

zdaniem społeczności pomocna w: 20%