PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=371515}

Avengers

The Avengers
7,5 327 319
ocen
7,5 10 1 327319
6,8 33
oceny krytyków
Avengers
powrót do forum filmu Avengers

Taka ciekawostka przy oglądaniu po raz kolejny The Avengers w 15min,19sek filmu przejeżdża maluch!!!

ocenił(a) film na 7
deepthinker

Coś niesamowitego ;)

deepthinker

Na początku filmu w scenie z ruskim generałem stoją kałasze i obraz ... rozumiem, że to miało robć za ruską ikonę, a to najpopularniejsza M. B. Częstochowska :).

ocenił(a) film na 8
deepthinker

Tak, to chyba maluch, ale pamiętaj, że inni mogą pobrać ten film z innego źródła i wtedy minuta w której jest maluch może być inna.

użytkownik usunięty
DaVi0

...ale pamiętaj, że pobieranie jest nielegalne.

ocenił(a) film na 8

samo pobieranie jest legalne

użytkownik usunięty
DaVi0

tyle że prawie zawsze z nielegalnych źródeł

ocenił(a) film na 8

nielegalne? czyli jakie?

użytkownik usunięty
DaVi0

Czyli nielegalne. Poszukaj w internecie definicji słowa ,,nielegalny".

ocenił(a) film na 8

Opowiadasz bzdury. Gdyby pobieranie filmów z sieci (torenty itp.) było nielegalne, to nie byłoby tyle stron z filmami do pobrania. Poszukaj w internecie coś na temat pobierania plików w sieci i ich przechowywania na dysku.
Pobieranie jest legalne. Rozpowszechnianie czegoś w sieci bez pozwolenia autora jest już nielegalne.

Art. 23 ustawy o prawie autorskim

1. Bez zezwolenia twórcy wolno nieodpłatnie korzystać z już rozpowszechnionego utworu w zakresie własnego użytku osobistego. (...)

2. Zakres własnego użytku osobistego obejmuje korzystanie z pojedynczych egzemplarzy utworów przez krąg osób pozostających w związku osobistym, w szczególności pokrewieństwa, powinowactwa lub stosunku towarzyskiego.

Pobieranie muzyki czy filmów jest nielegalne w jednym przypadku - jeśli dany utwór nie miał jeszcze premiery w naszym kraju.
Mam nadzieje, że przybliżyłem ci ten temat.

użytkownik usunięty
DaVi0

Aha... Dobrze wiedzieć...

ocenił(a) film na 6
DaVi0

To jeszcze przybliż geniuszu w jaki sposób pobierać filmy z torrentów, jednocześnie ich nie udostępniając? Skoro od pierwszej minuty pobierania jednocześnie je udostępniasz, we fragmentaryczny sposób ale to wystarczy. Niemal wszyscy namierzeni przez policję tak się tłumaczą, że przecież oni tylko ściągali a nic nie udostępniali. A może o nalotach za polskie produkcje nie słyszałeś? To pociągnij sobie z torrentów Drogówkę, Obławę itp. Nie rozmawiamy w sposób teoretyczny o tym co jest nielegalne lecz praktycznie

ocenił(a) film na 8
MichCorleone

Widzę, że się nie znacie. Jeśli ktoś nie potrafi zablokować wysyłania danych torrent, to niech pobiera w całkiem inny sposób. Ja np. w ogóle z torrentów nie korzystam.
Te naloty oto pic na wodę. Przyznali się tylko ci, którzy się przestraszyli policji. Niesłusznie zresztą.

ocenił(a) film na 4
DaVi0

A może przestaniesz wypisywać bzdury?

ocenił(a) film na 8
Joecrou

sam wypisujesz bzdury

ocenił(a) film na 7
DaVi0

Legalne owszem, ale naganne moralnie.

użytkownik usunięty
DaVi0

MCU przeważnie nie robi filmów w wersjach rozszerzonych (tzw Director's Cut, EXTENDED itp). Zgodzę się z tobą pisząc że każdy może oglądać z innego źródła, ale moim zdaniem wiesz czym się różni czas pomiędzy innymi wersjami? Kilkunastoma sekundami w napisach końcowych. Także może założyciel tego tematu, może mieć rację pisząc że w 00:15;19 sek filmu może wystąpić Fiat. Ale to nie wiem, trzeba się upewnić

ocenił(a) film na 9
deepthinker

maluszki sa popularne na calym swiecie :D

ocenił(a) film na 6
deepthinker

I to niby w Kalkucie miał jechać ten maluszek (w Indiach). Jednakże wg filmweb film był kręcony w różnych miejscach, ale tylko na terenie USA.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones