PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=371515}

Avengers

The Avengers
7,5 327 102
oceny
7,5 10 1 327102
6,7 31
ocen krytyków
Avengers
powrót do forum filmu Avengers

Zastanawiam sie czy ktos z Was podjal sie zrobienia helmu Lokiego? Osobiscie jestem w trakcie robienia Avengersowej wersji, mam juz za soba wersje z Thora (w ktorym jezdzilam na snowboardzie ku uciesze wielu hehe).

minds

Ja zrobiłem maskę Kapitan Ameryki. Aktualnie jej używam na zimne dni. Nazywaja mnie Zimowym Żołnierzem :D
Chociaż "Zimowy..." to kolega kapitana ameryki.
Mam też rękawiczki Hulka(w rozmiarze normalnym i odpowiednim dla człowieka),opaskę Nicka Furego,skrzydła Falcona(ale do zabawki),kostium Spider-Mana(nie mój),Ms Marvel(ale w ocenzurowanej wersji) i elektryczne rękawiczki Czarnej Wdowy.

Ja i mój syn je zrobilismy :)

ocenił(a) film na 10
LordVader345

Gratuluję pomysłu :)

DLODI

Dzięki :)

LordVader345

ha brzmi super. fajnie, ze wciagasz syna w swiat fantasy etc :)
mi robienie helmu Lokiego zajelo sporo czasu - odlew mojej glowy w gipsie, rzezba w glinie, negatyw w silikonie cieklym, odlew w zywicy epoksydowej i wloknie szklanym, rogi w polistyrenie, powlekane zywica i wloknem... tysiace godzin szlifowania papierem sciernym, nakladanie farb gruntowych, znow tysiace godzin scierania, nakladanie zapraw, scieranie, farba gruntowa, farba wlasciwa...
w miedzyczasie doczepienie rogow do helmu za pomoca dlugich srub, kleju epoksydowego i wlokna szklanego....
mialam determinacje :P
ale za to wyskoczenie w helmie Lokiego na snowboard bylo czyms naprawde wyjatkowym :P

teraz robie wersje z Avengersow i here we go again...

ocenił(a) film na 5
minds

Poświęcić tysiące godzin, żeby ludzie mogli podziwiać mnie w idiotycznej czapce. Faktycznie, to warte zachodu...

Brehen

tak sie ciesze, ze jestem tak daleko od Polakow :)

ocenił(a) film na 5
minds

Włóż swoją czapkę i poprzeglądaj się w lustrze. Później zrób sobie skrzydełka jak pszczółka Maja.

ocenił(a) film na 6
minds

ja się nie podjąłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones