PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31745}

Azyl

Panic Room
7,0 100 279
ocen
7,0 10 1 100279
6,0 26
ocen krytyków
Azyl
powrót do forum filmu Azyl

David Fincher

ocenił(a) film na 5

Jak dla mnie najsłabsze dzieło Finchera.

ocenił(a) film na 7
amatory85

Niestety, choć pod względem techniczym bardzo efektowny film

ocenił(a) film na 1
amatory85

Whitaker nadaje sie żeby zagrać co najwyzej wożnego i to w krótkim epizodzie ,trudno uwierzyć że to wyreżyserował Fincher, a pozytywne opinie to raczej prowokacja niż szczere przekonanie .Pełno jest gniotów ale dla takiego reżysera to autodestrukcja .

ocenił(a) film na 9
freaaaaa

hahhahahha skoro tak twierdzisz, to nie masz zadnego pojecia o prawdziwym aktorstwie. Zarzucanie Forestowi nieumiejetnosci aktorskich, to jak stwierdzic, że jajko jest kwadratowe. Przeciez to genialny aktor, niezle sie osmieszyles.

ocenił(a) film na 1
Straight_Outta_GDW

Dobrze podaj mi najlepszy film z whitakerem , ja go obejrzę i zobaczymy czy ty znasz się na aktorstwie.
Jesli chodzi o azyl to geniuszem tu nie pachnie ,a raczej 'osmieszeniem '.

ocenił(a) film na 9
freaaaaa

Przeciez on w Azylu bardzo dobrze zagral, ty masz cos z okiem rozumiem?
Dlaczego sie osmiesza w Azylu, mozesz mi to wytlumaczyc w sposob tresciwy?

Obejrz sobie takie filmy, ktore nizej wymienilem, to moze nie bedziesz wywolywac salwy irytacji. Sprawdz zwlaszcza Ghost Doga i TLKOS i Eksperyment, to sie spalisz ze wstydu za wczensiejsze teksty.

- Ghost Dog ( Jarmush jest wyczulony na aktorstwo, byle kogo nie bierze do swoim produkcji)
- The Last King of Scotland
- Eksperyment
- Trąbka Clifforda Browna
- Good Morning, Vietnam
- The Great Debaters
- Zulu
- Out of the Furnace
- Southpaw

ocenił(a) film na 1
Straight_Outta_GDW

Dobrze obejrzę te dwa , jak bede miał czas , wątpię żebym się spalił ze wstydu ale jesli zagrał tak wspaniale to ci przyznam rację , ale azylu już nie broń ani roli whitakera .

ocenił(a) film na 9
freaaaaa

Juz sie spaliles ze wstydu, bo nie widziales takiego arcydziela jak Ghost Dog Jarmusha, a to raczej obciach, o reszczie tez nie wspominam. Widze,ze wogole nic nie widziales konkretnego z FW, a do darcia japki pierwszy i wyglaszania glupich opinii. Najpierw sie z czyms zaznajom, a potem bierz za obrazanie aktora.

ocenił(a) film na 1
Straight_Outta_GDW

Widze ze jestes uciązliwą osobą ,skoncentruj się raczej na kinie , anie na osobistych przytykach ,podawaj mi te dzieła a ja bedę komentował.
Moze nie wciągu najbliższych dni ,ale w przyszłości. ....Oczywiscie to moze byc mylące ale po twoich ocenach na twoim profilu widze ze ty jeszcze niewiele widziałes. Powiedz Whitakerowi że go przepraszam , jak zobacze dobry film z tym aktorem to go pochwalę.

ocenił(a) film na 9
freaaaaa

No to zarzucasz mi krytyke, a sam obsmarowujesz Foresta bezpodstawnie, poniewaz nic nie widziales i jeszcze sie dziwisz, ze ktos moze stanac w obronie jego wizerunku? Przeciez to glupie.
Po moich ocenach widzisz, ze malo widzialem? hahhahahha hahha Przeciez masz dostep tylko do okolo 50 ocen, a z reszta konto mam od niedawna i na razie oceniam tylko to co lubie, wiec twoj argument to jakas chybiona proba dowalnienia mi, ale chyba ci nie wyszlo.
Co ci sie nie podoba w moich ocenach, Bo ja zaraz moge sie posmiac z twoich, przykladowo Milczenie Owiec 7/10 hahha nota smieszna w przypadku jednego z najlepszych thrillerow w historii kina.

ocenił(a) film na 1
Straight_Outta_GDW

Dobra moze to małostkowosc ale z Terminator 2: Dzień sądu - 10 to juz grubo przesadziłes.

ocenił(a) film na 9
freaaaaa

No ty jednak malo wiesz o dobrym kinie. Co jest przesadzonego w tej nocie. T2 to jeden z najwazniejszych filmow w historii kina, jest w 20stce najbardziej przelomowych produkcji dla kina, wprowadzil jako pierwszy nowatorskie efekty specjalne, ktore do dnia dzisiejszego sa uwazane za genialne, do tego niesamowity klimat i scenariusz. Kurcze obawiam sie, ze ty jestes jakims slabym prowokatorem.

ocenił(a) film na 1
Straight_Outta_GDW

to mi wystarczy dziękuje . powiedz jeszcze ze Arnold to dobry aktor !!! masz racje to była lekka prowokacja , chciałem zebys pochwalił terminatora i sam sie wmanewrowałes.
ja jednak wolę inne kino .. narazie

ocenił(a) film na 8
Straight_Outta_GDW

Co do T2 to fakt.

freaaaaa

Rewelacyjny film z Whitakerem to" Ostatni król Szkocji"
pozdrawiam ;)

Straight_Outta_GDW

O którym "Eksperymencie" mówisz? Bo były dwa, jakbyś mógł podać rok i reżysera to byłbym wdzięczny.

ocenił(a) film na 6
WithKameleon

Niemiecki Eksperyment to oryginał a holyłodzki to remake. Jest jeszcze dokument o prawdziwym eksperymencie, od którego się oba filmy wywodzą. Osobiście polecam niemiecki. A dokument to: http://www.filmweb.pl/film/Cicha+furia%3A+Stanfordzki+eksperyment+wi%C4%99zienny -1991-405983

ocenił(a) film na 8
bartje

Koleś lekko nie ogarnia, piszeszą mu o "Eksperymecie" z Forestem, a on odpisuje, który to, bo są dwa? oO

użytkownik usunięty
freaaaaa

Moze powinienes wrocic do Klanu i Na wspólnej. Whitaker slabym aktorem? HAHAHAHAHAHAHAHAHHA

BUHAHAHAHAHAHAHAH.

ocenił(a) film na 1

Widać tylko dotąd sięgasz jeśli chodzi o aktorstwo , to tylko trochę wyżej od klanu[ whitaker ] , Na wspólnej ?- nie wiem co to jest .

użytkownik usunięty
amatory85

Czy mozesz rozwinac wypowiedz i porownac film z jego (finchera) najlepszym dzielem ?

ocenił(a) film na 6
amatory85

Pewnie tak, ale sam reżyser robiąc ten film zdawał sobie sprawę i otwarcie mówił, że będzie to prosty film.

użytkownik usunięty
amatory85

Kunszt Fincher'a w 50% polega na wybieraniu doskonałych scenariuszy...

ocenił(a) film na 2
amatory85

Nie oglądałem tych nowszych produkcji, ale:

- Siedem,
- Podziemny Krąg,
- Ciekawy przypadek Benjamina Buttona

to świetne filmy, jeśli chodzi o tego samego reżysera.

Azyl to jak dla mnie - badziewie;

bardzo dobrzy aktorzy (Whitaker, Foster, Leto) a i tak film jest bardzo słaby - nie ze względu na aktorstwo, bo było w miarę przyzwoite(choć Forest miał dużo lepsze role, Foster słabo jak na jej umiejętności);



SPOILER



ale ten scenariusz... i tyle głupich decyzji, jakie podjęli włamywacze jak i sama bohaterka, to nie jestem chyba nawet na palcach rąk policzyć; obie strony mogły przynajmniej te kilka(jak nie -naście) razy dużo lepiej się zachować.


- film o kobiecie - bohaterce - która unieszkodliwia włamywaczy :-) - bardziej to taka opowiastka o 3 niezbyt inteligentnych włamywaczach, którzy kompletnie nic nie przemyśleli i o iście odważnej mamie, która nie wiedząc o głupocie włamywaczy w paru sytuacjach wystawia się im jak na widelcu, praktycznie prosząc się o rychły koniec (jej) historii

użytkownik usunięty
amatory85

Gra jest wg mnie jego najgorszym filmem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones