PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684049}

Bóg nie umarł

God's Not Dead
6,3 50 582
oceny
6,3 10 1 50582
3,2 4
oceny krytyków
Bóg nie umarł
powrót do forum filmu Bóg nie umarł

Podobne filmy

ocenił(a) film na 10

Zna ktoś może jakieś filmy o podobnej tematyce? Chodzi mi o filmy o tematyce religijnej, o Bogu,
itp... Ale nie zwykłe o jakimś świętym tylko właśnie coś takiego jak ten film lub "Niebo istnieje
naprawdę".
Z góry dziękuję za wszystkie propozycje.

mysia186

Biała Sukienka

ocenił(a) film na 7
mysia186

"Spotkanie", "Największy z cudów".

ocenił(a) film na 10
Konieczko

Oba te filmy już widziałam. I oba podobały mi się równie bardzo jak "Bóg nie umarł" :)

Konieczko

Ten film " spotkanie " to z którego roku, bo jest dużo filmów o tym tytule ?

ocenił(a) film na 7
Fleur13

2010.

Konieczko

Dziękuje ! Oglądałam i bardzo mi się podobał. Teraz zaczęłam oglądać Spotkanie 2, ale mnie coś nudzi.

ocenił(a) film na 6
Konieczko

można spytać o to z ktorego roku jest film "spotkanie" i jak brzmi jego angielski tytuł? :) ułatwiłoby mi to szukanie online :)

ocenił(a) film na 7
maDzia18

"The Encounter" z 2010 roku. Na YT latwo znajdziesz wpisujac polski tytul filmu.

ocenił(a) film na 6
Konieczko

dziękuję :)

ocenił(a) film na 6
maDzia18

nie oglądaj piratów bo to grzech xD

mysia186

Wszystko to protestanckie produkcje więc i ewangelizatorski język bardziej nachalny, ale i tak polecam: "Niebo istnieje naprawdę", "Boska interwencja", "Próba ogniowa", "Odważni", "Left behind" (są 3 części, a właśnie weszedł do kin w USA remark I części z Cage), "Letters to God", "Bezcenny dar", "Faith Like Potatoes", "Miłość przychodzi powoli" (babska seria filmów ;-) i z innej beczki: "Droga życia", "Henry Poole powrócił". Katolickie klasyki: "Cristiada" i "Gdy budzą się demony" i może jeszcze coś dopiszę :-D

ocenił(a) film na 8
mysia186

"Ziemia Maryi" (cudowny:)), "Spotkanie"

ocenił(a) film na 10
olson89

"Spotkanie " oglądałam, a "Ziemię Maryi" mam w planach obejrzeć - myślę, że też mi się spodoba :)

ocenił(a) film na 9
mysia186

"Ludzie Boga"

ocenił(a) film na 8
mysia186

"Jabłka Adama" jeden z najlepszych filmów jakie widziałam ogólnie. Zupełnie niebanalny scenariusz. Polecam.

ocenił(a) film na 10
Vodevil

Również oglądałam film "Jabłka Adama" i też bardzo mi się podobał. Warto obejrzeć :)

ocenił(a) film na 10
mysia186

polecam "Pomiędzy niebem a piekłem" równie dobry

kaka_d

Chyba chodziło o 'Między piekłem a niebem'

ocenił(a) film na 10
mysia186

Przecudownym filmem jest ,,Czy naprawdę wierzysz?" reż. Jon Gunn. Gorąco polecam, gdyż nie tylko dogłębnie porusza, ale też wywołuje falę łez :)

ocenił(a) film na 10
SunnyFlow

Film tych samych twórców scenariusza. Od dawna czekam na niego i już mam w planach obejrzeć! Jeszcze nie widziałam, a już polecam :)

ocenił(a) film na 10
mysia186

O podobnej tematyce jest również film ,,Kwestia wiary" - "A matter of faith" z 2014r. :D

ocenił(a) film na 10
SunnyFlow

Gdzie można zobaczyć?

ocenił(a) film na 10
mysia186

Ogólnie to puszczają w Telewizji Trwam, ale trzeba trafić, a tak z online będzie problem. :)

ocenił(a) film na 10
SunnyFlow

Ostatnio właśnie coraz częściej słyszę, że dość ciekawe filmy puszczają w TV Trwam, ale ja coś nie mogę na nie nigdy trafić :)

ocenił(a) film na 10
mysia186

Delivering Milo - bardzo fajny film, może troszkę inny, ale fajny :)

mysia186

Diabeł (2010) horror, ale morał ten sam. Jeszcze może być Cela 213 - horror.

mysia186

Z podobnych to "Ja, który jestem" http://filmik.tv/video/96091/ja-ktory-jestem-2010-/ lub "Jestem Gabriel". Z nieco innej biblijnej tematyki polecam film i książkę "Szata" (ale to już historyczny i zupełnie co innego niż " Bóg nie umarł".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones