PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=474621}

Błękitna głębia 2: Rafa

Into the Blue 2: The Reef
5,4 2 651
ocen
5,4 10 1 2651
Błękitna głębia 2: Rafa
powrót do forum filmu Błękitna głębia 2: Rafa

SERIO?!

ocenił(a) film na 6

Na końcu filmu były napisy mówiące o tym, ile wyniosło znaleźne za te skarby co tam znaleźli, a potem informacja, że trójka bohaterów prowadzi swoją szkółkę nurkowania gdzieś tam. To zdaje się sugerować, że ta historia była oparta na faktach...? WTF? SERIO?! Że niby ta naciągana historia naprawdę się wydarzyła? No way, nie ma mowy. Za kogo twórcy mnie mają? Mam uwierzyć, że dwójka terrorystów wynajęła dwójkę młodych nurków w celu pomocy w wyciągnięciu GŁOWIC ATOMOWYCH, które dziwnym trafem znalazły się u wybrzeży Hawajów...? No proszę...

użytkownik usunięty
Victor_

Jest właśnie po seansie. Te napisy były raczej dodane tylko po to żeby film miał jakieś pozytywne i fajne zakończenie, bardzo w to wątpię żeby film był oparty na faktach

ocenił(a) film na 6

Oczywiście, że to była ściema, ale nie znoszę takich kwiatków na koniec, aż się człowiek zastanawia czy twórcy mają mnie za tak naiwnego głupka. Jakby napisali, ze żyli długo i szczęśliwie, to tez by było pozytywnie, a ja przynajmniej nie miałbym do czego się przyczepić.

Victor_

a za kogo ty siebie masz jeżeli rozważasz prawdziwość historii w którą jednocześnie nie możesz uwierzyć. ile razy w komediach na koniec pokazują bohaterów i mówią jak skończyli po akcji filmu. strasznie to naiwne przez coś takiego sądzić ze to sugestia oparcia na faktach :)

ocenił(a) film na 6
meanraax

Rację niby masz, ale sposób jej przedstawiania... serio nie dało się tego inaczej wpisać?

Wiele razy trafiałem filmy, które nawet na wstępie sugerowały, że film jest oparty/inspirowany prawdziwymi wydarzeniami, żeby nie napisać faktami, a potem okazywało się, że jego autorzy sami przyznawali w wywiadach o tym, iż taki napis był częścią zachęcającą widza do dalszej eksploracji tej historii, a zapytani o to gdzie i kiedy takie wydarzenia miały miejsce odpowiadali - a udowodnicie, że nie mogły mieć miejsca?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones