PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=474621}

Błękitna głębia 2: Rafa

Into the Blue 2: The Reef
5,4 2 651
ocen
5,4 10 1 2651
Błękitna głębia 2: Rafa
powrót do forum filmu Błękitna głębia 2: Rafa

6/10...

użytkownik usunięty

Zdecydowanie gorszy od części pierwszej, ale wcale nie oznacza to, że film jest zły. ;)
Moim zdaniem, to nawet niezły, ale czegoś mi tu jednak zabrakło. (Może mało scen w wodzie, czego sporo było w poprzedniej części, dzięki czemu mogliśmy zobaczyć fajne widoczki, no i obsada, wiadomo - w pierwszej produkcji była lepsza).
Ode mnie film dostaje 6/10.
--------------------------------------------------------------------------
Zapraszam na mojego bloga: http://www.filmweb.pl/user/Thomass

ocenił(a) film na 5

Zawiodłem się na tym filmie. Niby wszystko jest ok historia nawet ciekawa ale momentami mocno drażni ta produkcja.

Na początek Przez perwsze 50 minut z głównego wątku oglądamy jakieś 15 minut. Resztę wypełniają zabawy tańce i swawole. Jeszcze na początku to znosiłem bo w takim filmie nie mogłoby się obyć bez dziewczyn w bikini na plaży ale momentami tego już za wiele. Włączyłem film przygodowy a przez 40 minut zamiast jakiejś wciągającej akcji oglądam cycki na ekranie. W zdrowej ilości by to uszło ale ile można.

Potem akcja nabiera tempa i już lepiej się ogląda. Widać że ktoś chciał zrobić film na podbudowie pierwszej części, którą oglądało się całkiem przyjemnie ale coś mu nie wyszło.

Oceniam go na 6/10 ponieważ mimo wszystko w tle była fajna historia, jednak trochę słabo rozpisana przez scenarzystów.

reese

tez dam 6/10 bo na wiecej nie ma co liczyc ten film jest po prostu niezły a nie rewelacyjny

ocenił(a) film na 6
reese

Podobne odczucia miałem, pierwsza połowa tego filmu to tylko zabawy na plaży, w wodzie, dyskotekach, słońce, plaże, drinki i oczywiście panienki, dopiero potem faktycznie coś się dzieje. Nie dziwię się ludziom którzy nie dotrwali do końca, bo faktycznie widoki ładnych panienek są okej, ale co za dużo to nie zdrowo, aż idzie się znudzić zanim zacznie się coś dziać...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones