PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650690}

Błękitna laguna: Przebudzenie

Blue Lagoon: The Awakening
6,0 17 937
ocen
6,0 10 1 17937
Błękitna laguna: Przebudzenie
powrót do forum filmu Błękitna laguna: Przebudzenie

???

ocenił(a) film na 3

Jedna wielka sekwencja scen z dupnym ułożeniem i gównianą realizacją. Jak widać w pół ładna
aktorka i dobry wzorzec nie wystarczą. Zanim włączycie ten film pamiętajcie, że każda godzina i 25
minut waszego życia są cenne.

ocenił(a) film na 6
KrystianKrasnodebski

momentami myślałam, że film trochę się "wyrobi", ale jednak średnio mu to wyszło. W ogóle te dialogi jakoś się niczego nie trzymały, ona się go o coś pyta, on odpowiada ale na inny temat.. a już najlepsze były okoliczności jak się pierwszy raz bzyknęli, no po prostu idealny moment. jakoś z dupy to wyszło. mam wrażenie że niektóre rzeczy do scenariusza na siłę wciskali, no np. ta ostatnia scena z pocałunkiem i tańcem w deszczu- tak oklepane i schematowe jak amen w pacierzu. A tak przy okazji to tylko mnie się wydaje że połowa scen to była nagrywana w studiu, a nie w plenerze (ta na łódce, pierwsza noc przy ognisku- wszystko jakoś sztucznie wyglądało). Jednak mimo wszystko daję tą szóstkę, bo nawet przyjemnie się oglądało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones