PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30704}

Błękitna laguna

The Blue Lagoon
6,4 34 204
oceny
6,4 10 1 34204
4,3 3
oceny krytyków
Błękitna laguna
powrót do forum filmu Błękitna laguna

akurat jest zima wiec ogladanie takiej scenerii sprawilo ze czulam sie przyjemnie. Fakt golizne
mogli sobie darowac, ale historia bardzo fajna byly tam pewne niedociagniecia w filmie jak np
porod tej dziewczyny, ciekawa jestem w jaki sposob usuneli lozysko i czemu dziecko nie bylo
zakrwawione. Sama chcialabym na takiej wyspie zamieszkac z ukochana osoba:)

Dzastina221

też uwielbiam takie klimaty.

ocenił(a) film na 6
Dzastina221

Muszę stwierdzić, że właśnie oejrzałem ten film drugi raz i zmieniam diametrialnie opinię o filmie. Pierwszym razem chyba miałem straszliwy nastrój, teraz nawet miło mi się go oglądało. Ciekawe podejście do tematu. przyzwoicie zagrane, no i oczywiście krajobrazy pierwsza klasa. Co do golizny, to czemu miałoby jej nie być, a jak się mieli zachowywać sami na wyspie, normalne. Co do porodu zgadzam się, ale i tak film niezły.

ocenił(a) film na 6
chemas

PS. Muszę jeszcze dodać, że nie rozumiem dlaczego ten film jest wiecznie puszczany w porze kina familijnego ? To nie za bardzo jest taki sobie luźny filmik przygodowy.

ocenił(a) film na 8
chemas

ciezko mi powiedziec czemu puszczaja taki film w porze kina familijnego. Ja jako dziecko ogladalam ten film i nie bylo wtedy tak glosno o pedofilli itp. teraz duzo sie o tym slyszy i ogladajac ten film mialam mieszane odczucia i sama nie wiem czy chcialabym zeby moje male dziecko ten film ogladalo.

ocenił(a) film na 6
Dzastina221

W zasadzie może nie tyle chodzi mi o nieodpowiedniość niektórych scen do pory emisji, ale raczej o to, że nie jest to zwykłe i przeciętne kino familijne. Ale oczywiście, co do tego, czy film jest dla całej rodziny, też nie jestem pewien.

ocenił(a) film na 8
Dzastina221

A była tam jakaś 7 latka i 30 latek uprawiający seks? Bo to jest właśnie pedofilia.

ocenił(a) film na 8
Dzastina221

Niby w jakim celu mieli cenzurować nagość? Oni nie odczuwali wstydu (do pewnego momentu).
Ten film miał być naturalny.
A odnośnie porodu to czego nie rozumiesz. Uważasz, że potrzeba do tego więcej niż jednej osoby? :)
Urodzić łożysko jest łatwiej niż dziecko, więc w czym problem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones