PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747480}

Baba Jaga

Don't Knock Twice
4,8 22 480
ocen
4,8 10 1 22480
Baba Jaga
powrót do forum filmu Baba Jaga

Bez rewelacji, nie wnoszący nic nowego, niczym nie zaskakujący. Kolejnym razem trailer przerósł film. Jedynym zaskoczeniem było usłyszeć polskie słowo "Przepraszam" z ust Mary, to im się udało.

kwa007

Uff, musiałam się upewnić czy nie tylko ja to słyszałam

ocenił(a) film na 9
kwa007

Z tym, ze polka to ona nie byla, zauwazylam juz w kilku filmach amerykanskich, ze rzuca cos po polsku, nasz jezyk jest chyba dla nich mroczny :P

hexxxa

Albo po prostu brzmi strasznie "dziwnie" i niezrozumiale; jak język szatański jakiś :D

leilaamira

Jak to jest nie rozumieć polskiego kurde?

kwa007

Niekoniecznie mroczny, ale na pewno specyficzny...w dwóch spłukanych dziewczynach Polska była na równi z Ukrainą w kwestii narkotyków, biedy, może takiej swojskości? :p A sam horror całkiem fajny, świetna muzyka, niezłe momenty z budowaniem nastroju , no i miał też nie Aż tak oczywistą fabułę, jak większość filmów tego gatunku

ocenił(a) film na 2
kubasky3

Już tyle horrorów obejrzałem. Miałem nawet ochotę pójść na ten film do kina ale jakoś tak wyszło, że nie byłem i się z tego cieszę teraz jak już sobie ten film obejrzałem. No po prostu tragedia. Wszystko mi tutaj nie pasowało jeśli chodzi o moje wyobrażenia o tej tytułowej "Babie Jadze". Nie było tutaj nic co mogłoby w jakiś sposób przerazić, jak zwykle głupie zachowania postaci w niektórych momentach, wszystko takie przewidywalne, napięcia tutaj nie ma w ogóle. A całość, opowiedziana historia taka nijaka. Znowu gniot, i to jeszcze w kinach. Przykre. Jedyne co tutaj jest powiedzmy "ciekawego" to właśnie to jak ta Baba Jaga mówi "Przepraszam", jak dla mnie przeprasza za kolejny nieudany horror, po czym podrzyna sobie gardło. Heh.

ocenił(a) film na 5
kwa007

A nazwisko miała typowo rosyjskie :P

Martek86

Występuje w Bułgarii...

ocenił(a) film na 4
kwa007

Zgadzam się, nudny i przewidywalny do bólu, bez jakiejś ciekawej historii, po pół godzinie już wiadomo praktycznie wszystko i gdy pojawia się wreszcie baba jaga i zaczyna się robić ciekawie, nagle dupal, zaczynamy od zera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones