PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31048}
6,2 32 136
ocen
6,2 10 1 32136
6,1 12
ocen krytyków
Babe świnka z klasą
powrót do forum filmu Babe - świnka z klasą

Niedoceniany

ocenił(a) film na 8

I chyba trochę za bardzo przypina mu się łatkę 'fajny, ale dla dzieci'
Mam wrażenie, że jest bardziej uniwersalny niż się na pozór nam się wydaje. I mnie, dorosłego już faceta, nadal potrafił, mniej lub bardziej, ale jednak wzruszyć.
I odwrotnie niż większość tutaj, chyba nawet bardziej go doceniam dopiero jak dorosłem, niż oglądając go jako dzieciak ;-]

ocenił(a) film na 8
aqu32

Wg mnie jest to film dla wszystkich, nie tylko dla dzieciaków!
Jest po prostu genialny!

ocenił(a) film na 7
Battle

a ja go oglądałam w tv rok temu, jak byłam w odwiedzinach u Taty. Tak się nam spodobał, że obejrzeliśmy cały. Mam 20 lat, a Tatuś 40 i w niczym nam to nie przeszkodziło :)

ocenił(a) film na 10
aqu32

Dokładnie mam takie same wrażenie.

aqu32

bo jest wesoły, słodki i ma zwierzątka.
ale przekaz tylko dorosły zrozumie.

ocenił(a) film na 6
aqu32

Zgadza się to jeden z lepszych filmów z mojego dzieciństwa. Swoją drogą to pewnie główny aktor trafił do Macdonalda ... ;d

ocenił(a) film na 9
aqu32

Potwierdzam, a jak się uryczałam oglądając. Bardzo lubię ten film.

ocenił(a) film na 9
aqu32

wlasnie zaznaczylam sobie film 'togo' do obejrzenia na jutro. i tak sobie mysle, ze jest on podobny do 'przygody na antarktydzie' i to jest film familijny a jednak taki swietny. no przypomnialo mi sie, jaki jest jeszcze swietny film 'familijny' swinka z klasa, patrze jak ja ocenilam i na 9 i nadal bym tak ocenila. patrze co ludzi pisza o swince z klasa, bo mysle ze tylko ja uwielbiam ten film, ale na szczescie jeszcze inni rozumieja ten przekaz. to taki film kolaz. przerysowany a prawdziwy, zabawny a wzruszajacy. jak leci w tv to siadam i ogladam i jest git. nawet nazwa filmu jest mega oryginalna. zapytaja mnie ; - ogladalas wczoraj jakis film? a ja; tak, babe, swinka z klasa ;] i znajomym moze szczeka opasc ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones