Nie poruszył mnie

Ciekawy film, ale denerwuje mnie takie wywoływanie emocji na siłę. Po prostu coś takiego u mnie wywołuje odwrotny efekt.

3
  • SPOILER
    ----------------------------------
    otóż to, pytanie brzmi jakie miał wywołać emocję ?
    odrażenie? gdy ta małoletnia japonka pchała język facetom do gardła? nie wiem kogo bardziej mi było żal, policjanta, czy jej.
    smutek? gdy zabili yussufa?
    żadne inne emocje mi nie przychodzą do głowy

Swoją drogą akurat najbardziej podobał mi się japoński wątek.

• To prawda, te dwie pozostałe historie są do dupy nakręcone i zagrane. A takie naciągane łączenie ich wszystkich trzech w całość wyszło komicznie. No i jeszcze wiadomość o postrzelonej na jakimś marokańskim wygwizdowie zwykłej amerykańskiej turystce na czołówkach światowych dzienników... Serio? Kto poza Polską i być może Egiptem trąbił o Magdalenie Żuk? Nikt? No właśnie. Film powinien być TYLKO I WYŁĄCZNIE o tej Japonce. Wtedy rzeczywiście byłby wart polecenia.

• Jak słusznie zauważasz ona była amerykanką!
        Mówiąc pół żartem pół serio, w zachodnim kręgu kulturowym każda śmierć anglosasa to straszna rzecz bardziej godna odnotowania niż śmierć jakiegoś...Czecha.

A po za tym to myślę że w świecie ogarniętym histerią terroryzmu takie wydarzenie miałaby szansę na "światowy rozgłos".

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: