PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=210898}

Babel

7,4 172 171
ocen
7,4 10 1 172171
6,9 22
oceny krytyków
Babel
powrót do forum filmu Babel

nie kumam. Nazwisko reżysera jest już tak znane, że i tak wszyscy pójdą do kina więc po co te wielkie nazwiska i jakieś pewnie astronomiczne gaże? Mało to jest dobrych i mniej znanych aktorów?
Szkoda Inarritu. Byłoby 10.

ocenił(a) film na 5
misssonikyouth

A mnie zachęca, że gra w tym filmie Brad Pitt. Jest dobrym aktorem i lubię oglądać filmy z jego udziałem.

ocenił(a) film na 9
misssonikyouth

Ty płacisz te gaże? Nie? To w czym problem? Aktorzy są z najwyższej półki i spisali się rewelacyjnie. I nie, nie wszyscy pójdą do kina, choćby dlatego, że filmu od 7 lat już nie grają. Przejdź się po ulicy i popytaj o Inarritu, zobaczysz jakie to tłumy go znają. A sam Inarritu na pewno bardzo się przejmie tym, że nie dałeś mu 10. Swoją drogą, idiotyczny argument na obniżenie oceny - obecność "wielkich nazwisk" w filmie.

Sneaky_Miki

Po co? Bo to świetni aktorzy i nie zawiedli.

A ta nazwa Inarritu cokolwiek to jest, nic mi nie mówi jak zapewne większości widzów :D
Gdyby nie Pitt i Blanchett to pewnie nie obejrzałabym tego filmu.

ocenił(a) film na 9
misssonikyouth

Po co Pitt i Blanchett w tym filmie? Iñárritu jest tak dobrym reżyserem, że sławni bardzo dobrzy aktorzy chcą z chęcią u niego grywać i co więcej oglądanie ich talemntu w tak dobrym filmie to czysta przyjemność :) Film 10/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones