PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736411}
7,1 195 220
ocen
7,1 10 1 195220
6,9 44
oceny krytyków
Baby Driver
powrót do forum filmu Baby Driver

Trailer świetny. Szybka akcja, humor, świetna muzyka. Wyszło na odwrót. Szedłem do kina z wielkimi nadziejami na obejrzenie filmu który zapamiętam na dlugo. I tak będzie ale nie będą to miłe wspomnienia. Zupełnie nie rozumiem tak wysokiej oceny!! Główny bohater wogole nie charyzmatyczny. Humor wymuszony. Motyw zemsty brodacza wcisniety nie wiadomo po co. Love story rodem z amerykańskich filmów klasy c. ŻENADA!!! Jedynym plusem fajne pościgi ale i tutaj pogoń samozwanczego bohatera za grupa niebezpiecznych bandytów NIEWIARYGODNA. A największym minusem to na co liczyłem najbardziej - muzyka. Miała przekazywać emocje i wzmacniać przekaz. A przez to że było jej za duzo. Naprawdę w każdej sekundzie filmu i do tego była po prostu słaba. Minus największy. NIE POLECAM

ocenił(a) film na 4
fk_zaorski

Muzyka miała wybijać ten film, zachwyceni ludzie montażem pod muzykę, a tu 1 albo 2 kawałki które mi tam dobrze grały, a żaden nie sprawił wrażenia wow. Także oczekiwania po ocenach znacznie większe i może rozczarowanie przez to większe ale jakby nie było nahypowane wcześniej film jest słaby.

ocenił(a) film na 5
fk_zaorski

Niestety, zawód. Ale czego można było spodziewać się po filmie o tytule "Dziecko kierowca"?

ocenił(a) film na 6
fk_zaorski

Malo kto rozumie oceny na Filmwebie…

ocenił(a) film na 7
fk_zaorski

Ten film, nie jest kinowym hitem i tyle. Kto zachwycił się trailerem i poleciał kupić bilet może czuć się rozczarowany.
Jednak seans w domu cóż tu już wymagania są mniejsze i ogląda się całkiem dobrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones