PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736411}
7,1 195 224
oceny
7,1 10 1 195224
6,9 44
oceny krytyków
Baby Driver
powrót do forum filmu Baby Driver

Film - blaga

ocenił(a) film na 5

A ja zgadzam się w znacznej mierze z Arturem Pietrasam ("Kinomaniak"), który wlepił "Baby driverowi" 3 punkty na 10 i uznał go za filmopodobną podróbę "Drive" dla gimbazy. Dla mnie też nowy produkt Edgara Wrighta jest efekciarską ściemą, filmem błyskotką, świecidełkiem, myślowo prymitywnym. Najbardziej irytujący był jego finał, potrójny bodaj, bo film nie był w stanie się zakończyć, dopóki nie przerobione zostaną wszystkie gówniane sentymentalne kalki z "Bonnie and Clyde" czy "Thelma and Louise". Fantastyczna była strzelanina w rytm rewelacyjnego riffu gitarowego z utworu "Hocus pocus" grupy Focus. Mam nadzieję, że Jan Akkerman, gitarzysta rzeczonego zespołu, dostał nalezne mu pieniądze za wykorzystanie w tym szpanerskim filmie jego kapitalnej muzyki.

użytkownik usunięty
Vronsky

Czy wiesz, że za każdym razem, gdy ktoś przyrównuje "Baby Drivera" do filmu Refna umiera mały kotek?

ocenił(a) film na 5

O kurde blade. A ja przyrównałem za siebie i za Artura Pietrasa. Czyli 2 małe kotki martwe... Jejku, jejku, co najlepszego zrobiłem?!

ocenił(a) film na 5
Vronsky

Ja opisał bym to prosciej, nudny i przewidywalny. Ledwie ostatnie kilkanaście minut nadawało się do oglądania.

ocenił(a) film na 1
Vronsky

Jak dla mnie dramat w czystej postaci i strata 2h mojego życia. Film o niczym ! P.S Też skojarzył mi się z "Drive". Nie polecam!

ocenił(a) film na 5
Vronsky

Całkiem zgrabnie określona i ocena też udana. 5/10 to maks jaki można dać. I to bardziej za muzykę niż za fabułę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones