PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119676}
6,3 57 091
ocen
6,3 10 1 57091
3,7 6
ocen krytyków
Babylon A.D.
powrót do forum filmu Babylon A.D.

We Francji i Niemczech puszczają pełną wersje.160minut.
W USA film ma 90 minut.W Polsce 100.

Wyczytałem ,że w oryginalnej wersji Aurora umiera ratując planetę.Nie ma tam żadnego porodu.
Lambert Wilson i Gerrard Depardieu mają o wiele więcej scen.

Na początku dowiadujemy się,że Ziemia umiera.Thoorop jest bardzo chory.

Wojtek_dpo

Mmmm to tego rzeczywiście brakuje. U mnie zaczynało sie od sceny z trailera.

ocenił(a) film na 4
Wojtek_dpo

Ja olewam polską wersję - czekam na francuską w dobrej jakości. Z chęcią poszedł bym sobie na to do kina, niestety polski dystrybutor dał ciała i dlatego nie zarobi na mnie złamanego grosza.

absu

Jeśli rzeczywiście będzie dostępna wersja 160 minut, to tylko taką obejrzę, ponieważ tylko ona jest wizją reżysera. Resztą to nienaturalnie pocięty szajs.

ocenił(a) film na 7
Albertino

zgadzam się, a już chciałem iść na to do kina
jak można z całkiem ciekawie zapowiadającego się filmu zrobić coś niepodobnego do siebie w 3 odsłonach ??

użytkownik usunięty
Wojtek_dpo

Powinieneś używac [SPOILER], ujawniając treśc filmu.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 2
Wojtek_dpo

Ten temat to ściema. Według IMDB wersja francuska ma 101 minut, tyle samo co polska.

ocenił(a) film na 4
Ichthys

Zgadzam się z przedmówcą. Na allocine.fr podany czas trwania filmu wynosi 1 h 40 min. może na dvd dorzucą dodatkową godzinę...

ocenił(a) film na 2
Gammaro

Kassovitz (czy jak mu tam) kiedyś w jakimś wywiadzie powiedział, że nigdy nie było 160 minutowej wersji, że to wymysł dziennikarzy.

ocenił(a) film na 4
Ichthys

W sumie fakt. Zastanawiam się czy jednak się na to nie przejść do kina...

ocenił(a) film na 2
absu

Przejdę się, bo mam za darmo. Pieniędzy bym na oglądanie Vina Diesela nie wydał.

Wojtek_dpo

Z CHOINKI SIE URWAŁEŚ ????!!!! pisze się SPOILER , przecież film nie miał jeszcze premiery w POLSCE, więc większość go nie oglądała, a ty z zakończeniem wyskakujesz ?! co za poj** ... :

Wojtek_dpo

Kolejna tempa pała do ścięcia.
Niech ci życie w lewatywie wynagrodzi...

matmax_t

strona francuska

duree = czas trwania-- 1h 41 min

http://www.premiere.fr/film/babylon-a-d

hmm........

Good_Girl_Gone_Bad

niemcy

http://www.spiegel.de/kultur/kino/0,1518,577516,00.html

111 min

Good_Girl_Gone_Bad

10 min różnicy... może we francuskiej reklamy doliczają? :D

użytkownik usunięty
Wojtek_dpo

Tak, strasznie się wkurzylem jak pozniej kupilem w sklepie i okazalo się że ma pół godziny mniej niz to co ogladalem poprzednim razem, tyle waznych scen, nawet nie pamietam jak skonczyla wielka kaplanka ale w tej wersji ktora kupilem juz się tego nie dowiem

Wojtek_dpo

spojler chooooju

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones