PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694757}

Bad Ass 2: Twardziele

Bad Ass 2: Bad Asses
5,7 3 745
ocen
5,7 10 1 3745
Bad Ass 2: Twardziele
powrót do forum filmu Bad Ass 2: Twardziele

Super film, mam nadzieje że nakręcą trzecią część, fajnie by było gdyby zagrali teraz trzy osoby na przykład z

Jean Reno
Clint Eastwood
Morgan Freeman
Nick Nolte
Arnold Schwarzenegger
Sylvester Stallone
Chuck Norris
Tommy Lee Jones
Burt Reynolds
Kris Kristofferson

ocenił(a) film na 6
ANGEL911

Skoro mieliby kręcić trzecią część to do Danny Trejo i Danny Glover'a powinien dołączyć jako trzeci twardziel, Danny Devito. hehe.

pixele

Hehe jak wypisywałem nazwiska aktorów to też mi wpadł na myśl Danny DeVito

ANGEL911

Według mnie, szanse na to, że Eastwood, Norris, Freeman albo Stallone tu zagrają są zerowe. Reszta - minimalne. Tu chodzi raczej o aktorów z tej samej półki co Glover i Trejo (nie mówię, że są słabymi aktorami, lubię ich. Jednak to nie ta sama klasa co Ci, których wymieniłeś). Proponowałbym np. Michaela Rookera, Vinga Rhamesa, Piotra Fronczewskiego albo Petera Dinklaga :D

ocenił(a) film na 8
ANGEL911

Powiem CI szczerze ze idealnym aktorem ktory by pasowal do 'BAD ASS 3' bylby Schwarzenegger. Facet ma talent komediowy co pokazal juz nieraz a do tego ostatnio wybiera role gdzie pomimo sedziwego wieku lubi komus przylac lub zastrzelic. Wyobraz sobie taki motyw ze ARNOLD by gral starego kumpla BAD ASSA z ktorym kiedys sluzyli we WIETNAMIE. Po latach oboje sie spotykaja i wplatuja sie w jakies klopoty. Scenariusz by mozna calkiem zgrabnie rozpisac a i ARNOLD by nie musial byc zbyt pazerny i raz by mogl zagrac w fajnym filmie z mniejsza gaza.

punisher822_filmweb

Wszystkie wymienione nazwiska są z miejsca poza zasięgiem tego typu produkcji. Gaża Arnolda wyniosłaby 3 razy tyle co budżet tego filmu. Mało się nie posikałem ze śmiechu czytając nazwiska pokroju: Eastwood, Reno, Tommy Lee Jones, Freeman czy Stallone.

Już udział Glovera w roli głównej jest sporym zaskoczeniem bo to kosztowne nazwisko.

Poza tym, możecie już przestać rozkminiać. 3 część ma mieć premierę w 2015 roku. Niestety oprócz Glovera i Trejo, ze znanych twarzy pojawi się tylko John Amos - http://www.imdb.com/title/tt3525346/combined

ocenił(a) film na 8
Tracker

Z ta gaza Arnolda to troche po bandzie pojechales bo od TERMINATORA3 kiedy Arnold dostal 30 MLN.DOLAROW minelo 12 lat i teraz o wiele mniej zarabia. W latach 80/90 zarabial za film od 15 do 25 mln.dolarow bo wtedy byl na fali a od dawna wszystko sie posypalo wiec mysle ze jak dostaje teraz za role w takim filmie jak LIKWIDATOR lub SABOTAZ 10 mln.dolarow to max. Jego slawa mocno przygasla o czym swiadcza bardzo niskie wyniki finansowe jego ostatnich filmow SABOTAZ, LIKWIDATOR, ESCAPE PLAN. Za role w TERMINATORZE GENESIS pewnie dostanie 20/30 mln.dolarow ale to pewnie bedzie wyjatek tylko dlatego ze tworcy dobrze wiedza ze Arnold pojawiajacy sie w TERMINATORZE to sukces murowany. CO DO FANTAZJOWANIA Z 'BAD ASS 3' I ARNOLDEM JAKO KOMPANEM TREJO TO I TAK BY TO NIE DOSZLO DO SKUTKU BO TEN FILM BUDZETU DUZEGO NIE MA A GDZIE TU WYLOZENIE PRZYKLADOWO 10 MLN.DOLAROW DLA SAMEGO ARNOLDA. JEGO GAZA BY PEWNIE BYLA PONAD 2 RAZY WYZSZA OD BUDZETU FILMU. A CO DO GLOVERA TO JEST ZNANY ALE MALO ZARABIA OD DAWNA. W 'PILE1' TEZ MALO DOSTAL ZA SWOJA ROLE.

punisher822_filmweb

Otóż nie kolego, nie pojechałem po bandzie, tylko podałem realną wycenę. Chyba przeoczyłeś fakt, że 'Bad Ass 2' to film bezpośrednio na rynek video, jego budżet wyniósł 2 miliony dolarów, więc, a Arnold dzisiaj średnio może liczyć na gażę pomiędzy 7 a 8 milionów dolarów przy produkcjach niskobudżetowych, więc jest dokładnie tak jak napisałem. Plus dochodzi do tego fakt, że ludzi takich jak Arnold nie można kupić pieniędzmi jeżeli nie podoba im się projekt(o ile nie przekupisz ciężarówkami pieniędzy) i jakoś mi się nie wydaje żeby Arnold chciał grać drugoplanową rolę u boku Danny'ego Trejo).

Nie wiem co rozumiesz przez to, że Danny Glover 'mało zarabia'. Ja wiem na 100% że zarabia pomiędzy 200 a 250 tysięcy dolarów za film, co jak pisałem przy produkcji typu 'Bad Ass' jest już sporym ciosem dla budżetu, a to przecież tylko jego pensja, dolicz prowizje agentów i managerów, wszelkie zachcianki, prowizję dla Gildii aktorów, prowizję na fundusz zdrowotny i zaraz zrobi ci się drugie tyle.

ANGEL911

Nie widzę tych ludzi w Bad Ass, poza Jeanem Reno. To raczej seria dla gości z poczuciem humoru, bo widać jak dużą rolę odegrało to w 2 części. Śmiałem się bardzo często przy Bad Asses i przyznam, że czekam niecierpliwie na część 3 :D

Faktycznie pasował by tu Danny Devito, przydał by się w obsadzie jako sojusznik naszych 2 staruszków :D
Takie expendables bardziej komediowe i pokazujące, że nie trzeba dużej kasy, by zrobić coś fajnego :)

Ciekawe, że ten film ma tylko 5.6 ocenę, bo w mojej opinii był lepszy od wielu ostatnich filmów akcji.

ocenił(a) film na 5
ANGEL911

Wszystko wskazuje na to ze nakreca 3 czesc.

robert9000

Było by super, tylko żeby dodatkowo zagrał trzeci aktor

ocenił(a) film na 5
ANGEL911

Dokładnie pożyjemy zobaczymy ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones