PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567113}

Bajkowe Boże Narodzenie

A Princess for Christmas
6,4 6 008
ocen
6,4 10 1 6008
Bajkowe Boże Narodzenie
powrót do forum filmu Bajkowe Boże Narodzenie

Masakra, jak zobaczyłam tego gościa co gra chłopca na pierwszy rzut oka widać było, ze to dorosły gość tylko jakiś krasnal. Strasznie się oglądało jego postać ze zbliżenia... jakby dzieci aktorów nie było... tylko obsadzić dorosła osobę jako dziecko. W amerykańskich serialach typu 90210 lub Gossip Girl wiadomo tam grają 25-30 latkowie 17 latków, ale 24 latek jako dziecko to przesada... psuło to film.

xnewdayx

Dla mnie on był już dorosły - tylko właśnie po prostu niski .

xnewdayx

Mnie również źle się patrzyło na osobę dorosłą obsadzoną w roli dziecka

SlodkaZmijka

Pytanie tylko czo on grał jeszcze dziecko - Podejrzewam że był już dorosły, tylko wyglądał jak dziecko.

buterfly

Na moje oko on grał jakiegoś 12-13 latka mając 24 lata-szok

xnewdayx

Mam wrażenie że wspominano że w filmie gra 17 latka - Ale cóż możliwe że się mylę ;)

buterfly

Jeśli grał 17 latka to zachowywał się jak 12 latek :P wiec nie wiadomo już chyba co chcieli uzyskać jego postacią. Ta ich ciotka tylko kilka lat starsza od niego.

xnewdayx

To akurat fakt :) - Ogólnie film oceniłem na trójeczkę nie ma nic przeciwko komedii romantycznych, bo sam też je oglądam ale zauważyłem że to księciu z bajki z szczególnie słabiutkie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones