PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=577581}
6,0 14 776
ocen
6,0 10 1 14776
Bal maturalny
powrót do forum filmu Bal maturalny

Łoooo.. zemdliło mnie

ocenił(a) film na 3

Nigdy więcej takich filmów, za stara jestem. W gimnazjum z przyjemnością oglądałam takie filmy
xD, z racji wieku większością scen byłam w tym momencie zażenowana.

adie9

Ja to samo...
Jedynie Thomas McDonell w tym filmie na + :D ale nie jego gra aktorska, tylko wygląd :P

ocenił(a) film na 6
morskooka

Też miałam dać niższą ocenę, ale uznałam, że to w końcu film dla młodzieży, a jako taki był całkiem ok. Nie ma co obniżać mu średniej tylko dlatego, że stare du... już jesteśmy ;P
Fakt, ten McDonell niczego sobie mimo, że dzieciak jeszcze ;P

m_a_c_88

Jahahaha no i wszystko w temacie. A w ogole nie nawijajcie tak, tez jestem chyba za stary ale ogladalo sie to jakos przyjemnie i szybko no i koncowy kiss usatysfakcjonowal. O boze...;p

adie9

Mnie też czasem mdli ;p , film ze stajni disneya czyli coś z rodzaju bambi dla nastolatków , film jest na youtubie trafiłem na niego przypadkiem i też obejrzałem wpół przysypiając , w sumie mamałyga ale jest pare fajnych tekstów.Zgadzam się z oceną 3.Ale tak jak napisała m_a_c_88 film dla nastolatów czyli pewnie zasługuje na więcej.

ocenił(a) film na 1
piotrk82

Na swojej studniówce byłem naćpany kokainą i uprawiałem seks że swoją katechetką!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones