PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=577581}
6,0 14 776
ocen
6,0 10 1 14776
Bal maturalny
powrót do forum filmu Bal maturalny

produkcja Disneya dla nastolatków, lekka i przyjemna. nie oceniajmy surowo filmów, które
nie należą do kina ambitnego, a jednak potrafią przynieść komuś rozrywkę. daje 7

ocenił(a) film na 3
natsii

dokładnie dla nastolatków, ambitnym nie polecam, wieje nudą

ocenił(a) film na 9
Bella28

Bardzo dobry, przyjemny film.

ocenił(a) film na 7
mercg

Film jak najbardziej przyjemny :) Polecam wszystkim natolatkom...

ocenił(a) film na 8
xardas1

fajny film!

Delicious_

przypomina mi trochę Zakochaną złośnicę :D

ocenił(a) film na 2
natsii

"nie oceniajmy surowo filmów, które nie należą do kina ambitnego" - niestety ale nie mogę się z tobą zgodzić w 100%. Jeżeli będziemy oceniać z pobłażliwością, oceny będą niesprawiedliwe (pod warunkiem że oceny mogą być sprawiedliwe ,bo to już jest kwestia gustu) i tak przykładowy "Bal maturalny" będzie miał ocenę większą lub równą "Ojcowi chrzestnemu" a to już jest niedorzeczne.
Z drugiej strony jednak nie możemy porównywać dwa różniące się wszystkim filmy gdzie nawet cele tych produkcji są zupełnie inne.
Wszystko to prowadzi do gustów filmowych i radze nie kierować się tylko ceną a same filmy stopniować z głową ;)

ocenił(a) film na 5
tomaszek1313

Osobiście podzielam troszeczkę inną systematyzację ocen. Jeżeli już ocenić film to każdy z osoba, nie porównywać z innym. Dostrzec do czego darzyła dana fabuła film i czy została osiągnięta. Jak tak, to w jakim stopniu. Dodatkowo prócz samej strikte fabuły, oceniam jakość wyreżyserowania filmu, jakie ujęcia, gra aktorska itp. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 2
Jimi89

Oczywiście nie można porównywać dwa różne filmy (pisałem to powyżej) ,ale wydaje mi się, że należy docenić szczególnie filmy, które mają coś w sobie. Na wzór przesłania lub jak ktoś woli "kino ambitne" a nie "kino komercyjne" choć dzieli je czasami bardzo cienka linia. Po za tym próbuje oceniać identycznie jak ty. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5
tomaszek1313

Nie bierz tego jako atak, bo podobnie jak Ty oceniam filmy. Podpiąłem się po prostu do rozmowy:) Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 2
Jimi89

Odpowiedziałem tylko w drodze wyjaśnienia. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
natsii

bądźmy łagodni

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones