PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4035}
5,0 2 997
ocen
5,0 10 1 2997
4,0 3
oceny krytyków
Balanga
powrót do forum filmu Balanga

https://www.youtube.com/watch?v=BVkwXuRcB7A

ocenił(a) film na 5

Hehe. Wciąż nie mogę dojść do tego, że ten film uznałem za niezły. Ta recenzja uświadomiła, że właśnie coś mi się w głowach... A tak to jeszcze się dziwię, że w tym filmiku mojego komentarza nie było...

ocenił(a) film na 1

Jestem prostakiem !

ocenił(a) film na 1

To nie łyżka tylko cała baczka dziegciu zamiast miodu

Kilku użytkowników się unieśmiertelniło :P

Pozdawiamy: kAMSON, kaczor_78, zegan333, sador1991, burlan, DoktorLejdo, gdzie wy spier*oliliście jak gust rozdawali?? xD

ocenił(a) film na 1

Osoby, którym przypomina to lata młodości to ja nie wiem w jakiej patoli się wychowywali. Ale jeszcze to mogę zrozumieć, bo ktoś może miał takie *ujowe towarzystwo wokół siebie, ale takich filmów, gdzie drą mordy, bluzgają i ogólnie ubóstwo to w Polsce powstało zdecydowanie za dużo. Jak jest polski dramat to zazwyczaj właśnie tak wygląda jak ten film. Zawsze musi być patola i bieda. Zero innowacyjności i powielane prymitywne schematy do bólu.

ocenił(a) film na 5
uciex

Polska lat 90-tych, nie był krajem mlekiem i miodem płynącym. Po przemianach ustrojowych ciężko było ludziom znaleźć pracę, gdyż państwowe zakłady pracy przechodziły w ręce prywaciarzy. A prywaciarz nie miał problemów ze zmniejszeniem kadry, by nie zbankrutować. A jak ludzie tracili pracę i nie mogli złapać kolejnej, to popadali w alkoholizm i inne problemy. Sytuacje w rodzinach się pogarszały. Niektórzy jak mieli szansę i ją wykorzystali, to wyszli na prostą. Ale obok nas są tacy, którzy nie byli w stanie odbić się od dna i ich dzieci żyją w nędzy nawet dzisiaj.

Niestety, nie wszystko jest białe i czarny, jak Ci się wydaje. A film właśnie pokazuje te problemy. Może w kiepskim montażu, ale pokazuje.

ocenił(a) film na 6

Beczkę dziegciu, to powinni wylać na masochistę i jego "cykl"

chemas

No w większości ludziom się podoba ten cykl więc po co ?

ocenił(a) film na 6
Lukasz_Broda

To, że coś się podoba większości jeszcze nic nie znaczy

użytkownik usunięty
Lukasz_Broda

"Ludzie, jedzcie gówno! Miliony much nie mogą się mylić!"

chemas

Co złego jest w tym, że Mietek ma swoje zdanie na temat prezentowanych w tym cyklu filmów?Jednemu się bardzo podoba i daje 8-10, drugiemu tylko trochę i daje 5-6 a trzeciemu w ogóle i daje 1-2.Jeden i drugi wyrażą swoją opinię oceną na filmwebie, a trzeci nakręci o tym film i wrzuci na swój kanał.Aż tak boli Cię odbyt, że ktoś krytykuje polskie filmy?Luzu trochę.

ocenił(a) film na 6
Savathus666

No to teraz pokazałeś swoją erudycję. Gratuluję.

chemas

A cóż ja takiego złego i oburzającego napisałem?Wytłumacz mi to, bo ja myślę, że zwyczajnie brakuje Ci argumentów.A wiadomo, że jak ich brakuje, to tacy malkontenci jak Ty tzw. "snafcy kina" próbują to zatuszować pseudointelektualnymi wypowiedziami, które niby mają mieć charakter ironiczny, a tak naprawdę nieudolnie tuszują waszą niemoc.

ocenił(a) film na 6
Savathus666

Już ci tłumaczę, nie podoba mi się tekst o odbycie. To miałem na myśli. Bez odbioru panie erudyto

użytkownik usunięty
chemas

Film ciekawy, dobrzy aktorzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones