PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509}
7,4 29 246
ocen
7,4 10 1 29246
6,1 7
ocen krytyków
Bandyta
powrót do forum filmu Bandyta

Przecież ten Wojciech Brzeziński (ur. 1975r) nie mógł grać Jorgu. Film był kręcony w 1996r a Jorgu ma 5-6 lat.

ocenił(a) film na 8
Finwal

Dołączam się do pytania, bo też chcę to wiedzieć. A może zamieniono podpisy wykonawców ról Jorgu i Moscu?

ocenił(a) film na 8
rewelaa

W napisach końcowych jest: Wojciech Brzeziński - Iorgu.

ocenił(a) film na 5
rewelaa

Nawet Moscu nie wygląda na 21 lat, więc to nic nie zmienia. Po prostu grał go inny Wojciech Brzeziński, niż ten do którego jest link na fw

Finwal

Na stronie filmpolski.pl jak się wpisze hasło "wojciech brzeziński" to wyskakuje dwóch. Ten starszy, który niby grał Jorgu nie ma "Bandyty" w swojej filmografii, a ten młodszy, określony jest jako aktor dziecięcy i ma dodaną tylko rolę w "Bandycie", więc jasne jest, że ktoś się pomylił.

TRZEBA ZMIENIĆ MU DANE NA PROFILU FILMWEBU !!

(inna sprawa, że jak oglądałam "Bandytę" to wiedziałam, że gra tam Wojciech Brzeziński i byłam przekonana, że to jeden ze starszych dzieciaków; mam ten film na DVD i cały czas przewijałam sceny, żeby go dobrze wypatrzeć, a jego wcale tam nie było!) :D:D

Finwal

no i nareszcie wskoczyła zmiana !!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones