PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509}
7,4 29 236
ocen
7,4 10 1 29236
6,1 7
ocen krytyków
Bandyta
powrót do forum filmu Bandyta

MUZYKA SZOK!!!! NAJLEPSZA JAKĄ KIEDYKOLWIEK SŁYSZAŁEM W FILMIE!!!

ocenił(a) film na 10
kubak11

Tak, zgadzam się Lorenc to mistrz nie ma takiego drugiego w polskiej kinematografii. Jeden z najlepszych na świecie!

ocenił(a) film na 8
dziubas82

zgadzam się, że muzyka to najsilniejszy punkt tego filmu i chyba jego najlepsze, obok "300 mil do nieba" dokonanie na tym polu.
Chociaż tu jest najbardziej kojarzony ze współpracy z Władysławem Pasikowskim, skądinąd były to bardzo dobre filmy

ocenił(a) film na 10
dziubas82

Mój ulubiony kompozytor. Zdecydowanie. Do dziś mam ciarki na plecach na samą myśl o jego kompozycjach!

dziubas82

No, jest jeszcze Preisner, ten to potrafił przybić człowieka... Trzy kolory czy kawałek z 'Tree of life'... Polecam.

ocenił(a) film na 9
kubak11

Zgadzam sie z ta opinia, nic dodac, nic ujac

ocenił(a) film na 10
seynate

Świetny film i muzyka. :)

użytkownik usunięty
kubak11

U mnie muzyka jedna z najlepszych. W 1997 roku pamiętam, że bardzo dużo pisano o tym filmie i puszczano audycje w radio. Raz coś tam sobie sprzątałam w biurku, na dolnych półkach i akurat miałam włączone radio. Jak usłyszałam pierwsze dźwięki to myślałam, że padnę, a już paść nie mogłam bo akurat byłam na kolanach, ZATKAŁO mnie, dosłownie zamurowało i słuchając muzy zobaczyłam Niebo otwarte, niewiarygodne przeżycie.
Panie Michale, ja bardzo dziękuję.

ocenił(a) film na 4

No muzyka super, szkoda, że reszta filmu nie dostaje poziomem.

ocenił(a) film na 8

Muzyka rewelacyjna, podobnie jak i sam film.

ocenił(a) film na 5
kubak11

Ostr wziął sample z tego filmu , jedna piosenka to sram na media a 2 to jeden na 100

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones