PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137249}

Bandziory

Shottas
6,7 4 939
ocen
6,7 10 1 4939
Bandziory
powrót do forum filmu Bandziory

Poprostu średniawka...

ocenił(a) film na 5

...czyli na moje "w sam raz na raz". Daje 5/10, ale +2 jest za ścieżkę, bo lubię reggae :).
Całkiem poważnie, to wolę oglądnąć tą szmirę o wampirach, co sagą się mieni. Średnia 6,7 jest grubym nieporozumieniem i informacją, że posiłkowanie się ocenami z filmwebu bywa zgubne.

ocenił(a) film na 9
DSS89

Masz rację... Twoje 5/10 bywa zgubne i nie ma co się tym sugerować. Ja daje 9/10 i serducho bo film jest świetny a ścieżka dźwiękowa wymiata!

ocenił(a) film na 5
neila_thc

...i lux, każdy ma swój gust... ja tak myślę z perspektywy czasu, że to 5/10 jest zawyżone i raczej dałbym 4/10. Pewnie z 5, 6 lat temu dałbym temu filmidłu pewnie z 8/10 tylko dlatego, że dużo w nim jarania... jeśli takie filmy Cię kręcą to zdecydowanie polecam "Big Lebowski", czy chocby "Alpha Dog"... ten drugi bez wielkiego szału, ale w porównaniu do "Bandziorów" to kino epickie.

ocenił(a) film na 9
DSS89

"Big Lebowski" mówisz? A nie oglądałam jeszcze ;) ale już ściągam. ;) "Alpha dog" coś mi się kojarzy tytuł, ale filmu nie pamiętam... a co tam... też ściągnę ;) Będzie co oglądać jutro po pracy...

ocenił(a) film na 4
neila_thc

Film nie jest świetny. Zajarałeś się oryginalnością, akcentem, klimatem. Ale to nie jest rzemiosło. Pod względem rzemiosła to film słabiutki. Paru jamajskich gangsta, wpadają, rozwalają, wszystko załatwiają spluwami. Ot tak, bez konsekwencji, bez problemów. Co w tym wielkiego? Naciągane, sztuczne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones