PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571829}

Bankomat

ATM
4,7 9 392
oceny
4,7 10 1 9392
4,7 3
oceny krytyków
Bankomat
powrót do forum filmu Bankomat

Tak jak w temacie. Zwykli ludzie go nie zrozumieją bo nie znają szyfru. Dlatego dialogi momentami były tak denne, bo mają drugie dno. Może trochę zaspojleuję za co przepraszam ale może uda mi się uratować komuś 1,5 h życia. Naiwny do bólu scenariusz do tego chwilami bardzo przewidywalny. Owszem jest trochę napięcia ale co z tego, jeżeli końcówka praktycznie niczego nie wyjaśnia. Mam podejrzenia, że scenarzysta albo wziął forsę i zaczął pić albo ma jakieś czeskie korzenie. Nie wiadomo czy jeden z głównych bohaterów, który był ranny przeżył. Nie wiadomo co się stało z drugim głównym bohaterem, który został aresztowany. W sumie człowiek liczy na ciekawe zakończenie a tu rozczarowanie. Już dawno nie dałem tak zasłużonej "1". Kultowa jest wręcz rola oprawcy, który podczas całego filmu nie odzywa się ani słowem a nawet nie widać jego twarzy :D.

użytkownik usunięty
lach

He he. Lubię takie ironiczne komenty. Ale masz rację, film irytujący.

ocenił(a) film na 1
lach

Trafiłeś w sedno. Straciłem 1,5 godziny życia i tego czasu już nie odzyskam. Ale liczę, że dzięki temu filmowi przynajmniej jesteśmy bezpieczni bo amerykańscy agenci wiedzą o planowanych na nas atakach.

ocenił(a) film na 7
lach

To że nie widac jego twarzy, ani się nie odzywa to żaden negatyw... Oglądałeś Kolekcjonera ? W obu częśniach również nie widzieliśmy jego twarzy ani nic nie powiedział a film całkiem znośny i miło sie go ogląda.

ocenił(a) film na 2
lach

Trochę napięcia pochodzi z bateryjki. Bo to jest kino na bateryjkę.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Lukasz_Dawd

Nie dziwię się, że Ci się podobało, bo poziom jaki reprezentujesz jest równy temu filmowi.

ocenił(a) film na 7
lach

Moim zdaniem jesteś łachem a nie lach.

ocenił(a) film na 1
Lukasz_Dawd

Dobrze, że dodałeś, że twoim zdaniem, które mnie osobiście obchodzi tyle co zeszłoroczny śnieg.

ocenił(a) film na 1
Lukasz_Dawd

Aha i naucz się dobrze odmieniać przez osoby i przypadki bo chyba masz z tym problemy :D

ocenił(a) film na 7
lach

Już nie bądź taki do przodu bo cię z tyłu braknie

ocenił(a) film na 2
Lukasz_Dawd

Z braku laku obejrzalem dzis tego gniota na 2 i nawet piwo nie pomoglo, tak durnego filmu dawno nie widzialem. Niby thriller lecz logiki w tym filmie nie ma co sie doszukiwac. Byle jebniecie w zraszacz wlacza alarm ale z bohaterow zrobili bezmozgie ameby, reszty idiotyzmow nie ma co wymieniac bo film jest nimi napakowany po sufit.

ocenił(a) film na 7
Lubieushy88

W sumie to olać to.

lach

"Mam podejrzenia, że scenarzysta albo wziął forsę i zaczął pić albo ma jakieś czeskie korzenie." Dzięki za poprawienie humoru z rana. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones