PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=474642}

Barbie i Diamentowy Pałac

Barbie and the Diamond Castle
6,7 4 961
ocen
6,7 10 1 4961
Barbie i Diamentowy Pałac
powrót do forum filmu Barbie i Diamentowy Pałac

Jeszcze 10 lat

użytkownik usunięty

temu pojawienie sie takiego knota w kinie, knota typowo robionego pod jakas 3cio rzedna stacje TV byloby nie do pomyslenia. Teraz jest taka biedna na "srebrnym ekranie", ze niedlugo zaczna puszczac reklamy przerywane kawalkami filmow.

użytkownik usunięty

No cóż, mogę tylko dodać: haters gonna hate. ;)
Jeśli nie czujesz klimatu magicznego świata księżniczek Barbie polecam inny gatunek filmów.

użytkownik usunięty

Stupid gonna stupidity.

ocenił(a) film na 6

Geez, zluzuj majty. To jest bajka dla małych dziewczynek, które chętnie pójdą na to do kina. Jak na prostą rozrywkę dla dziewczynek które chcą się poczuć księżniczkami jest całkiem spoko, da się oglądać bez zgrzytania zębów, a pociechy się cieszą. Bez arcydzieła, ale też bez przesady. Wylewasz żale na forum, bo co? Bo chcesz pokazać jaki jesteś dorosły, bo nie lubisz filmów o Barbie? No, ale jak dałeś 1 to chyba to chociaż oglądałeś, co? :P
Ja oglądałem kilka lat temu z młodszą siostrą i z pewnością widziałem gorsze bajki. A animacja technicznie jest świetna i trzeba to przyznać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones