PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736421}
7,0 82 128
ocen
7,0 10 1 82128
6,6 20
ocen krytyków
Barry Seal: Król przemytu
powrót do forum filmu Barry Seal: Król przemytu

Swietny!

ocenił(a) film na 10

Dawno nie ogladalem, tak dobrego filmu. Dobrze opowiedziana historia (nie przekombinowana), super rola Cruise i do tego duzo dobrego humoru. Po takim filmie mozna polubic ponownie Cruisa. Odkupil winy po kilku ewidentnych wpadkach.

ocenił(a) film na 10
smice

Wróciłem z kina i potwierdzam. Solidna dyszka bo trafiło w mój gust :) Cała historia oparta na faktach i podana w mega przyjemny sposób. Podobne filmy już były "Pan życia i śmierci", "Rekiny Wojny", ale to wciąż nowa ekranizacja oryginalnej historii więc gorąco polecam !

ocenił(a) film na 8
smice

Lubię takie filmy. Po wyjściu z kina aż się chce iść i coś zbroić : )

ocenił(a) film na 8
zonk_2

Na przykład przemycać narkotyki przez granice? :D

ocenił(a) film na 9
smice

Myślałem, że oglądam sci-fi ale na początku był napis - oparte na faktach. Noż to Us-owcy mają paskudną wysypkę, świerzb to się nazywa albo i jeszcze gorzej. Rewelacyjne kino - 9/10 !!!

ocenił(a) film na 8
smice

Popieram!

ocenił(a) film na 8
smice

Świetny film, historia której nam, szarym obywatelom z odległego kraju (jakim niewątpliwie jesteśmy dla "przyjaciół" zza oceanu), poznać szczegółów nie było dane, jedynie jakieś wieści o pułkowniku Noriega, North i Iran-contras.... Świetnie opowiedziana :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones