PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=510}

Batman i Robin

Batman & Robin
4,8 64 688
ocen
4,8 10 1 64688
2,9 16
ocen krytyków
Batman i Robin
powrót do forum filmu Batman i Robin

Beznadziejny

ocenił(a) film na 3

Arnold Schwarzenegger bardziej mnie smieszył niz przerazał, a Clooney w roli batmana był mało przekonywujacy

ocenił(a) film na 7
Goracy

fajnie

ocenił(a) film na 4
CrabKong

WYPOWIEDŹ ZAWIERA MAŁE SPOILERY
jak dla mnie ten film położyli przede wszystkim Robin i Batgirl. Arnold też i do tej roli nie pasował i napisana była ona głupawo (najbardziej mnie rozwaliło jak mr. freeze palił fajkę i ta jego "niesamowita patetyczna przemiana" na koniec). Trochę klimatu starszych batmanów się ostało i ja jako fan filmów z batmanem daje temu "dziełku" 4/10. Niespecjalny, ale nazywanie go najgorszym filmem w dziejach to jednak przegięcie. A najlepszym filmem o mrocznym rycerzu dla mnie nadal Powrót Batmana (nie oglądałem jeszcze tylko Batman Begins Nolana).

ocenił(a) film na 3
xkolek

mr. freeze palił fajkę tez mnie rozwaliło

ocenił(a) film na 7
Goracy

o jej :D

Goracy

Cygaro konkretnie .Ale charakteryzacja Arniego moim zdaniem była fajna.

ocenił(a) film na 7
xkolek

nic nie napisales :)

ocenił(a) film na 2
xkolek

Bez pomysły zrobiony z idiotycznymi postaciami

ocenił(a) film na 2
xkolek

Nie ma tego mroku co było w jedynce czy dwójce w dodatku słabe rolę żeńskie i film zrobiony pod małolatów aby film nie dostawał wysokiej kategorii wiekowej i każdy jak chciał to szedł do kina

ocenił(a) film na 4
Koneser_Kielce

o ktoś komentuje moją wypowiedź z 2010 roku xd wątpie, żebym teraz się pod nią podpisał

użytkownik usunięty
Goracy

Arnold Schwarzenegger jest spoko

ocenił(a) film na 3

Jestem fanem Schwarzeneggera ale w innych rolach

użytkownik usunięty
Goracy

Zdecydowanie wolę go jako Terminatora albo Douglas Quaid z ''Pamięć absolutna''

ocenił(a) film na 3

W Pamieci absolutej byl niesamowity

ocenił(a) film na 2
Goracy

Ostatnio Arnold gra w benadziejnych produkcjach procz Niezniszczalnych

ocenił(a) film na 2
Goracy

Najgorsza czesc

ocenił(a) film na 2
zegan333

jestescie typowymi laikami filmowymi,to byl najlepszy robin,pelno akcji plus swietny arni.

użytkownik usunięty
Wielki_Krytyk_

Według mnie Arnold najlepiej zagrał ze wszytki aktorów

ocenił(a) film na 1
Wielki_Krytyk_

Nie wypowiadaj się głupku bo twoje wypowiedzi tylko podkreślają twoją głupote! Normalnie pękam ze śmiechu czytając "jestescie typowymi laikami filmowymi,to byl najlepszy robin,pelno akcji plus swietny arni." Widać jaki z ciebie krytyk

użytkownik usunięty
Zyga152

Ten film zajmuje zaszczytne miejsce wśród 12 najbardziej znienawidzonych przeze mnie filmów. Przebijają go tylko Geniusze w pieluchach.

ocenił(a) film na 2
Zyga152

Tak moją krytyke należy przyjmować do wiadomości i zgadzać się z nią bez dwóch zdań.

ocenił(a) film na 1
Wielki_Krytyk_

he he he

użytkownik usunięty
Wielki_Krytyk_

Tak, bo B&R to tak naprawdę absolutne arcydzieło a my jesteśmy zbyt mądrzy bo go naprawdę zrozumieć.

ocenił(a) film na 2
Wielki_Krytyk_

Kompromitacja twórców

ocenił(a) film na 2
Zyga152

Jest to część o Batmanie zrobiona na odj*b się tu nawet aktorstwo jest żenujące nie mówiąc o charakteryzacji.

DoktorLejdo

hejterzy i gimbusy na madagaskar!

ocenił(a) film na 3
Goracy

Przesadzili z światłami i kolorami i stroje sa jak z zabawek ktore dzieci maja w koszyku z innymi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones