PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=510}

Batman i Robin

Batman & Robin
4,8 64 688
ocen
4,8 10 1 64688
2,9 16
ocen krytyków
Batman i Robin
powrót do forum filmu Batman i Robin

Batman i Robin stał się głównie znienawidzony dlatego że jest kolorowy i pozbawiony
całkowitego mroku jaki panuje w historiach o batmanie i swego czasu ja też nienawidziłem tego
filmu, ale po pewnym czasie przemyślałem sobie ten film. Batman jest oczywiście mroczną
postacią i wszyscy to wiemy OK, ale jednak nie zawsze tak było ponieważ na początku historii
komiksowej batmana i głównie w latach 70, postać ta była taka jak w tym filmie: Kiczowata,
niczym się nie wyróżniał od innych bohaterów oraz nie nosił czarnego,dostojnego kostiumu ale
ten niebieski jaki większość osób kojarzy. Więc kiedy zacząłem sobie tłumaczyć ( i właściwie
nawet tak jest ) że ten film jest po prostu ekranizacją tych starszych komiksów o batmanie to
trochę zmieniłem do niego nastawienie. Nie oznacza to jednak że film ten nie jest źle
napisany,wyreżyserowany i zagrany, Wręcz przeciwnie ! Ale jednak chciałem to opisać na foru
POZDRAWIAM !

ocenił(a) film na 5
IronMovies

jest kolorowy, bo jest jasno zielona Poison Ivy, niebieski Mr Freeze i czerwono zielony Robin

ocenił(a) film na 5
Totemus

To nie jest zaprzeczenie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones