PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=540909}
5,9 75 360
ocen
5,9 10 1 75360
4,0 10
ocen krytyków
Battleship: Bitwa o Ziemię
powrót do forum filmu Battleship: Bitwa o Ziemię

takie tam pytanie

ocenił(a) film na 4

Czy tylko mnie Rihanna irytowała?

ocenił(a) film na 6
Newelowsky

Mnie nie irytowała. Lubię ją, ładna jest :) Fakt, że nie nagrała sie za bardzo. Jej postać była czwartoplanowa i niezbyt wymagająca ale przynajmniej dobrze wygląda :)

ocenił(a) film na 4
novril

eeee szczerze wyglądała jak młody chłopiec w tym uniformie. Grała jak drewno, czasem trzaskając drętwy teks. Widać, że była tam na siłę

ocenił(a) film na 6
Newelowsky

nie bez powodu jest piosenkarką a nie aktorką. Dobrze wiedzieli, że nie zagra nic wielkiego, tu się zgodzę ale mi tam na chłopca nie wyglądała i psów nie mam zamiaru na niej wieszać.

ocenił(a) film na 4
novril

nie mówię, że jest brzydka, ale cały film chodziła w za dużym uniformie i w czapce, wiec oka nie było czym nacieszyć. Więc co za sens dawać jej jakąkolwiek rolę? Nie była śmieszna ładna, ani nic... Lopez też niby piosenkarka, ale czasem coś tam lepiej lub gorzej zagra.

ocenił(a) film na 3
Newelowsky

Ja jej ogólnie nie trawię, głos jej mnie irytuje, a w tym filmie to juz nie porozumienie.

ocenił(a) film na 7
Newelowsky

ja nadal nie wiem gdzie się pojawiała.

ocenił(a) film na 7
nieznajomy43

ładna to ona jest jak ją pomalują - widział ktoś bez makijażu przy niedzielnym śniadanku
sumuję EX CATHEDRA - nie jest irytująca jako tako, irytujący są ludzie którym każdy obraz można sprzedać:)

Newelowsky

Eee przesadzacie według mnie dobrze zagrała i ona nie jest irytująca po porostu jedni ją lubią a jedni nie. Jej postać jest ciekawa. I nie wygladała jak chłopiec w tym uniformie.

ocenił(a) film na 4
patrycjaf22

Wiesz ja czasem nie lubię jakiś aktorów, ale jak zagrają dobrą rolę to spoko przyznam im rację. Tu miała robić za komediowy przerywnik. Niestety żarty z jej udziałem były żenujące. Była tam tylko po to by się pokazać bo do filmu nic nie wynosiła po za nazwiskiem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones