PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=224731}
5,9 88 022
oceny
5,9 10 1 88022
3,7 13
ocen krytyków
Baywatch. Słoneczny patrol
powrót do forum filmu Baywatch. Słoneczny patrol

Nie wierzę, że to mówie, ale problemem tego filmu jest to, Dwayne jest tam ładniejszy od lasek... xD

ocenił(a) film na 7
dawidoo85

faktycznie, część żeńska nie prezentuje się tutaj nadzwyczajnie pięknie..

ocenił(a) film na 8
dawidoo85

Gdyby Nina Dobrev była tam, byłoby lepiej :D

dawidoo85

Że co? Daddario jest jedną z lepszych lasek w aktualnym kinie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Danio31b

Brak umiejętności wyczytania przez Ciebie ironi może jedynie świadczyć, że jesteś niski. Nie tylko wzrostem.

ocenił(a) film na 4
dawidoo85

Już się tak nie podniecaj ,a niski nie jestem :)

Danio31b

To mnie od pederastów nie wyzywaj. Nie atakuj słowami, których nie rozumiesz. Może obejrzyjmy sobie Życie Adeli, aby ochłonąć z emocji^^

dawidoo85

Hmm, to jakie jest znaczenie słowa "pederasta", którego Danio użył niewłaściwie? Nie wchodzę w upodobania, faktyczne czy Ci przypisywane, tylko pytam o słowo. Bo wedle mnie użył w poprawnym sensie, choć zapewne nietrafnie - sądząc po reakcji. Inna rzecz, że dziwny ten wątek. Kobiety ładne, facetów nie oglądam dokładnie, ale co kto lubi :)

ocenił(a) film na 3
Uh_Huh

Pederastia to nie jest tylko homoseksualizm. W pederastii ważną role odgrywał wiek. Więc można używać tego terminu tylko w specyficznej formie homoseksualizmu.

DeanFord

Jak ona jest jedna z lepszych to wole nie zobaczyc tych gorszych....toz to jakas paranoja...zeczywiscie Dwayne wyglada lepiej od strony urody niz ona..

go2hell

Może i Ty byś wolał The Rocka w łóżku, ale myślę że każdy wielbiciel damskiej urody powie że Daddario jest porządnym kawałkiem ciała. Aczkolwiek w pełni szanuje Twoje zdanie

DeanFord

no jestem wielbicielem damskiej urody,ale coz Dadario nie jest najlepszym przykladem- Twarz przecietna strasznie, prosta figura jak kij od szczoty, tylek plaski,tylko cyce zrobione a la Ratajkowski.

cool_2

gdybyś był wielbicielem damskiego ciała to wiedziałbyś że Daddario w przeciwieństwie do Ratajkowski ma prawdziwe piersi a nie sztuczne a tak...cóż powtarzasz że ma sztuczne co wskazuje że chyba ich niewiele w życiu widziałeś

luki138

Dokładnie, Daddario ma prawdziwe fajne miękkie w dotyku. Ratajkowski ma twarde i nieprzyjemne.

Mordechaj_Sauerland

przepraszam znawco cycków :-)ale Ratajkowski również ma naturalne ...widać to gołym okiem :-)

luki138

Ona również ma powiększone z miseczki B do D.

ocenił(a) film na 6
go2hell

A True Detectiwe widział ?

Marcin5800

a co tam jest?jedna scena z dadario do ktorej sie brandzlujesz od paru lat i na jej podstawie stwierdzasz, ze to super laska..Przecietna geba z przecietnym cialem, gdyby nie zrobione cycki nikt by jej nie znal

cool_2

no nie znawcą cycków to ty nie jesteś masz racje :-) zarówno Daddario jak i Ratajkowski mają obie cycki naturalne...

Marcin5800

I tu jest Jaszczur postawiony na baczność. Od True Detective jestem jej fanem.Taki ze mnie polaczek z zadupowa. jprdl

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
cool_2

tyy wielki panie z wielkiego świata, "polactwo" przeprasza, że podobają im się inne kobiety niż wszechmocnemu "cool_2"

bartopilkarz

Żeby pojąć ironię, nie można być ułomnym społecznie

ocenił(a) film na 5
dawidoo85

tak jak w oryginale D.H.

dawidoo85

Oj tak, Dwayna nie przebije nawet płeć piękna ;D Nie mogę się doczekać premiery :)

dawidoo85

Niestety, to jest problem nie tylko tego filmu, nie tylko całej kinematografii, ale w ogóle dzisiejszego świata.

rallycan

Jeżeli faktycznie problemem świata jest Dwayne Johnson w Baywatchu, to ja tego świata nie rozumiem ;)

użytkownik usunięty
dawidoo85

haha cos w tym jest:D

ocenił(a) film na 5
dawidoo85

Polecam zobaczyć sobie Daddario w True Detective, biorąc pod uwagę kategorię R filmu można się spodziewać podobnych scen ;)

natichro

Nie spodziewaj się. Oznajmiam ci że kobiecej nagości w tym filmie jest wielkie zero. Za to popatrzysz sobie jak postać grana przez Efrona egzaminuje genitalia zmarłego gościa. Tak, wszystko jest pokazane ze szczegółami. Tego typu klozetowy "humor" jest w tym filmie. Ogólnie to polecam na przyszłość zapomnieć o gołych babkach w współczesnych amerykańskich komediach. Te czasy już nie wrócą.

natichro

Widzielismy i co? Mamy sie jarac przecietnym cialem jak ty?

cool_2

(Nie wiem tam niczego o Daddario) Czytam przypadkiem któryś Twój komentarz. Masz poważny problem z podejściem do ludzi. Zarozumialstwo i poczucie wyższości. Biedny jesteś. Ilu postronnym musisz bez powodu sprawiać przykrość. Wątpię, że się zastanowisz i nie wycelujesz desperacko we mnie, myśląc, że Jesteś faktycznie "cool". Ubliżanie i poniżanie - po to marnujesz życie.

ocenił(a) film na 3
cool_2

Przeciętne ciała to chodzą sobie po ulicach na ogół. Akurat dziewczyny w tym filmie są zgrabne, jasne, że każdy ma inne upodobania, ale nie można nazwać ich ciał "przeciętnymi", skoro spędzają godziny pracując nad nimi. Są zadbane.

Vanillia

Ale tyle co Dłejn to nie pracują.

ocenił(a) film na 9
dawidoo85

Dwayne jest NAJ :)

ocenił(a) film na 5
CzarnaKrwinka

najgorszy

ocenił(a) film na 9
marcin_lendzion

kompleksy widzę się odzywają ;)

ocenił(a) film na 3
CzarnaKrwinka

Dwayne jest SZTOSIK MORDECZKO GITARA SIEMA

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
marcin_lendzion

brak słów :) ja przynajmniej nie chowam się za zdjęciem obcej osoby brzydalku ;)

ocenił(a) film na 3
CzarnaKrwinka

żartujesz ta z avatara to naprawde Ty ? jeeejku ja to bym Cię w takiej roli "obsadził"....

ocenił(a) film na 9
ROBERTHUNT

Dziękuję :)
"ta z avatara" hahaha

dawidoo85

Te dupy są faktycznie mało nwm - plażowe? Nie powinny być bardziej zaokrąglone niektóre?

ocenił(a) film na 5
Kij_z_tym

kij z tym i tak bym nadziewał na kij

ocenił(a) film na 6
dawidoo85

Znaczy jak dla mnie Dwayne i Efron są po prostu bardziej wyeksponowani. Ich się pokazuje w pełnej krasie, a laski byle tak z poszanowaniem tych wszystkich feministycznych pierdół. Daddario więcej odsłoniła w San Andreas, a tutaj ani razu nie eksponuje biustu.
No i oczywiście jedyny goły tyłek, jaki pokazano to należy do faceta. Ta dzisiejsza poprawność polityczna jest dobijająca. Można pokazać penisa, ale żeńskie cycki to już nie...

A ta blondyna to słaba, nic dziwnego że ją Leo rzucił. Z pyszczka taka nic specjalnego. Daddario za to cudna, tylko zakryta przez cały film. Czarna mi tam obojętna była. Chopra świetna, usta boskie i dekolt też zacny, mogli dodać, jak się opala na plaży w bikini, ale nie... trzeba było zrobić miejsce na Efrona w damskich ciuchach i macanie fiuta.

ocenił(a) film na 5
Roy_v_beck

no nie gadaj że to jest dobry film

ocenił(a) film na 6
marcin_lendzion

No jak najbardziej spoko jest. Pewnie, że po takiej obsadzie to powinien być lepszy, ale ogólnie na lato w sam raz produkcja.

Roy_v_beck

penisy są najpiękniejsze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones