PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4081}
7,9 14 614
ocen
7,9 10 1 14614
7,2 12
ocen krytyków
Baza ludzi umarłych
powrót do forum filmu Baza ludzi umarłych

Mam to wprawdzie, ale na Kulturze była lepsza technicznie wersja. A ja jestem chory na punkcie tego filmu. Jak włączyłem to był akuratnie dialog pijanych Orsaczka i Apostoła gdy wytaczali zapasowe koło z knajpy. Jezu i Ojcze z Torunia, dlaczego nie zdążyłem?!

ocenił(a) film na 5
Witek_9

https://www.youtube.com/watch?v=M1i9q7ynmCk jest tutaj, jeśli Cię interesuje

Witek_9

Dziś, 7 XI lub, gdyż już po północy 8 XI o godz. 2.45 w programie 2 TVP. Zaprogramuj i idź spać. Film bajkowo piękny, ale szkoda zaspać w tak piękną, ciepłą, listopadową sobotę!

ocenił(a) film na 10
voleon

Wiesz co zrobiłem?. O północy byłem pijany i nastawiłem inny program; ten co wróżą ludziom. O czwartej rano obudziłem się i zamiast filmu miałem nagrane pierdoły na temat swojej przyszłości; że niby długo nie pożyję itp. Szkoda bo film był w lepszej jakości niż ta, którą posiadam. Wszystko przez Ciebie, to Ty namówiłeś mnie na piękną listopadową sobotę. Gdybym nie spał nagrałbym wszystko co było tej nocy.

Witek_9

Wyluzuj. Kocham ludzi nie pozbieranych, niezorganizowanych i zawsze niewyspanych, bo tworzą niebywale piękny, ludzki świat. Chciałbym Cię kiedyś spotkać w realu, bo sam jestem pozbierany, zorganizowany i raczej wyspany.

ocenił(a) film na 10
voleon

Pewnie byś się zawiódł bo swój obraz w sieci tworzymy na podobieństwo tego co sami o sobie myślimy. W realu jesteśmy może i podobni do tego ale nie całkowicie. Niewyspany i to od dziecka rzeczywiście jestem. Nie mogę spać w nocy. Czytam po raz kolejny ulubione książki (np. "Kochanek Wielkiej Niedźwiedzicy") albo oglądam znane polskie filmy w obcym dubbingu np. "Ogniem i Mieczem" po hiszpańsku. Dzisiaj w nocy oglądałem "Krzyżaków" w dubbingu francuskim (Jurand był tam "mesje Żiurand"). To chyba jakieś nieseksualne zboczenie :)

ocenił(a) film na 10
Witek_9

Jutro o godz 23.20 na TVP Kultura, leci już kolejny raz, jeżeli jeszcze nie nagrałeś, to będziesz miał okazję :)

ocenił(a) film na 10
almanda

tzn 10 XII, zapomniałam, że już po północy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones