PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655222}
13 280
chce zobaczyć
Beetlejuice Beetlejuice
powrót do forum filmu Beetlejuice Beetlejuice

Ja bym chciała żeby grała w tym filmie Helena Bonham Carter pasuje mi ona do takich klimatów. Genialnie gra w filmach Burtona. Pierwsza część bardzo mi się podobała

Koteczequ

tez bardzo ja lubie ale juz dosc jej u burtona... podobnie mam nadzieje ze nie bedzie deppa. :)

Koteczequ

Burton i Bonham Carter byli do niedawna parą. Teraz, kiedy się rozstali, wątpliwe, żeby jeszcze u niego zagrała :)

JakajaPyza

pewnie teraz możemy oczekiwać serii filmów z Evą Green...

kino_maligna

no i wykrakane...

kino_maligna

I bardzo dobrze :) godna następczyni królowej Heleny :)

JakajaPyza

nie no, oboje są profesjonalistami więc kwestie osobiste raczej im nie przeszkodzą w nawiązaniu współpracy w kwestii zawodowej. oczywiście pewnie nie tak od razu by to nastąpiło, ale nie obrzucają się błotem, dobrze o sobie mówią, bez żadnych złośliwości czy oskarżeń - można więc chyba śmiało powiedzieć że było to rozstanie z klasą.

isobel

Nie chciałabym pracować z ojcem moich dzieci, z którym podjęłam tak trudną decyzję jak rozstanie.
Zresztą nie ukrywajmy, lady Helena ma już swoje lata, mimo niezaprzeczalnej urody, kobiety młodej już nie zagra, a w większości filmów, główne postacie to osoby przed 30tka.

Koteczequ

O czym ty mówisz! W Beetlejuice 1 Ryder i idealnie pasowała do klimatu. To dzięki niej i Keatonowi ten film odniósł taki sukces. Zatem po co to zmieniać?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones