PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655222}
13 232
chce zobaczyć
Beetlejuice Beetlejuice
powrót do forum filmu Beetlejuice Beetlejuice

Skoro to "druga część", jak będą pociągnięte dalej wątki z jedynki? Jak dla mnie wszystko było tam jasne.
Po drugie, zapewne nowi aktorzy, usiłujący marnie wpasować się w stare postacie, jakieś bezsensowne efekty specjalne jak się spodziewam... Chciałabym nie być rozczarowana tym filmem.

Emzz21

pamietaj,ze ta 2czesc jest wyrzyserowana przez tego samego rezysera ktory rezyserowal jedynke.

Kotek_haker

Pamiętam ale mimo to mam obawy. Ogółem nie ufam reżyserom którzy po latach wyciągają swój stary film z lamusa z braku lepszych pomysłów.
Nie zamierzam teraz wydawać opinii, zobaczymy jak będzie, ale jak dla mnie wszelkie sequele i ente części nie powtarzają sukcesu pierwszych części, przykładowo: P. Jackson i świetna trylogia Władcy Pierścieni oraz P. Jackson i słaby Hobbit.

Emzz21

Tez mam lekkie obawy co do tego. Moga efekty specjalne byc gorsze,w latach 80 lepiej wychodzily?

Kotek_haker

Możliwości były mniejsze, ale wg mnie niekiedy lepiej wychodziły. Teraz z większości filmów bije sztucznością. Zresztą ilość efektów specjalnych nie jest wyznacznikiem tego, czy film jest dobry czy nie. Ich przesadna ilość naprawdę potrafi zmasakrować film.

Kotek_haker

Oczywiście, że efekty specjalne mogą być gorsze! Teraz wszystkie efekty w filmach robi się przy użyciu CGI (a jakość tego z reguły już nie zachwyca tak jak np. w Jurassic Park, kiedy użyto tej technologii po raz pierwszy na dużą skalę). Natomiast wtedy (kiedy tworzyli Beetle Juice) używali tylko tzw. praktycznych efektów oraz metody poklatkowej - i efekt wizualny był super, przy czym dodatkowo miał wpływ na klimat filmu. Beetle Juice z efektami przy użyciu CGI nie będzie miał już dla mnie tego uroku.

Mordechaj_Sauerland

nie wiem, czy ten film w ogole bedzie.

Emzz21

wyrezyserowana*

Emzz21

Przecież nie muszą być pociągnięte wątki z 1. Łączyć się może jedynie postać samego Beetlejuice...

Emzz21

A ja nigdy nie cieszę się na kontynuację jednego z moich ulubionych filmów, bo wiem, że kontynuacja raczej do zbioru moich ulubionych filmów nie dołączy ;) Rzadko dorównuje oryginałowi, poza tym często jest bez sensu, bo oryginał to zwarta całość i zamknięta artystycznie kompozycja.
Nie chciałbym dowiedzieć się o tworzeniu kontynuacji "Czasu apokalipsy", "Lotu nad kukułczym gniazdem" czy "Kto się boi Virginii Woolf?" ;)

per333

ja jakoś ufam Tim'owi Burton'owi, nie zawiodłam się na nim jeszcze ani razu :D

Psajkoo

Nie no, Mroczne Cienie były bardzo słabe jak na Tima. Mam nadzieję, że ten film nie powstanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones