PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606190}
4,3 71 947
ocen
4,3 10 1 71947
3,3 16
ocen krytyków
Bejbi blues
powrót do forum filmu Bejbi blues

bez tolerancji.

ocenił(a) film na 8

Własnoręcznie zabiłabym każdego kto w taki sposób opiekuje się dziećmi. Gówno zamiast mózgu.
Żal serce chwyta gdy człowiek sobie uświadomi że istnieją tacy ludzie.

ocenił(a) film na 6
mcdreamy_3

Istnieją. A "zabicie ich" nie rozwiąże problemu. Takich ludzi trzeba edukować od maleńkości, w inny sposób nic się nie zmieni.

ocenił(a) film na 6
Kimi_Sama

Edukacja mało pomoże w przypadku osób podatnych na taki styl życia. Dragi, alkohol, kumple, imprezy, kluby, knajpy, internet, facebook, fotki, ciuchy, galerie, tatuaże i "stylówa". To dla nich cały świat - media i kampanie reklamowe wielkich korporacji sprzedających "ekskluzywne" produkty wyprały tym ludziom mózgi o ile ci takowe posiadali. Sam prowadzę dość rozrzutny tryb życia ale np. nigdy na nie wziąłbym kredytu, nie pożyczyłbym pieniędzy nie mając pewności, że oddam a już na pewno ostatnich pieniędzy na jedzenie nie przeznaczyłbym imprezowanie. Takich ludzi niestety jest dużo, myślą, że "jakoś to będzie" i czeka ich spore rozczarowanie. Największą skłonność do wpadania w tego typu sytuacje mają dziewczyny, ładne, uważające się za szkolne celebrytki ale niestety mało inteligentne a przede wszystkim leniwe.

ocenił(a) film na 6
felek87

Tak, masz rację. Niestety masz rację. Ale ja mimo wszystko mam nadzieję, że chociaż do części jest możliwe dotrzeć :)

ocenił(a) film na 7
mcdreamy_3

Niektórzy tylko czekają na pretekst żeby sobie bezkarnie kogoś zabić. To chore i trochę nienormalne.

ocenił(a) film na 7
mcdreamy_3

Piszesz o Natalii, czy jej matce?
Nie chcę Natalii usprawiedliwiać, ale nie wiem dlaczego nikt nie zwrócił uwagi na postawę jaj matki?
Zostawiła swoje niepełnoletnie dziecko z dzieckiem, którego była prawnym opiekunem.
Dorośli, z którymi Natalia miała do czynienia też jakby nie widzieli w tym nic zdrożnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones