PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4102}

Beksa

Cry-Baby
7,0 33 747
ocen
7,0 10 1 33747
7,0 7
ocen krytyków
Beksa
powrót do forum filmu Beksa

...Depp. Chyba w żadnym filmie nie wygląda piękniej.

ocenił(a) film na 9
antonoowka

pamiętam, że miałam kilka lat jak obejrzałam ten film w tv i totalnie zakochałam się w Deppie. Uznałam go za najcudowniejszego na świecie faceta...

asixm

Nie dziwię się. Deppa kochałam od dawna, a ten film (czemu tak późno go dostrzegłam? czemu?) sprawił, że się w nim również zakochałam. Ech!

ocenił(a) film na 9
asixm

Nie jestem gejem, ale w ,,czekoladzie'' miał lepszą charakteryzację wg. mnie :]

luck88

Fakt, "Czekolada" może zremisować z "Beksą" :)

ocenił(a) film na 10
asixm

Miałam tak samo, potem przez wiele lat nie byłam świadoma, że to był Johnny. Nieziemsko przystojny i jego przeszywające spojrzenie czarnych oczu.

antonoowka

absolutnie się zgadzam! i jeszcze ten głos!!

babariba

Mówisz o piosenkach? Których on NIE śpiewał?

ocenił(a) film na 10
Maslana2203

chyba tak, hehehh

ocenił(a) film na 6
babariba

Nie dziwię się, bo przecież kobiety instynktownie uwielbiają pewnych siebie cwaniaków...bogatych egoistów...towarzyskich bajerantów...
próżnych przystojniaków, ogólnie najmniej wartościowych facetów, najbardziej próżnych, zaliczających najwięcej kobiet,
bo to im imponuje. Z takimi kobiety najchętniej godzą się na seks bez zobowiązań.
Z takimi najchętniej godzą się na seks licząc na związek i potem są wykorzystane.
Nie chcą starań, bo chcą same wybrać więc dają się na tacy i starania są bezcelowe.
Wolą takich, którzy zaliczyli wiele kobiet, a potem je okłamują i zdradzają.
Wolą niemiłych od miłych, bo mili są nudni i nie wywołują emocji, a kobieta wtedy strzela fochy,
robi awantury, okłamuje, zdradza, odchodzi. A gdy niemiły źle kobietę traktuje mają do niego większy szacunek.
Przed wartościowymi udają cnotki, ukrywają z iloma spały, z kim i dlaczego, nie chcą by taki delikwent źle o nich myślał,
a przed mniej wartościowymi, a doświadczonymi i przebojowymi mężczyznami, którzy zaliczyli wiele kobiet nie mają
nic przeciwko, by szybko iść z takim do łóżka i robić dla takiego wszystko, spełniać fantazje seksualne,
bo tacy faceci wiedzą co kręci kobiety i jak szybko dobrać się do majtek.
Już Freud tyle wieków temu powiedział coś w stylu ...nie staraj się o kobietę, bo będzie traktowany jak gówno :)
Wiedział dobrze, że kobiety nie przepadają za miłymi facetami, frajerami, którzy uważają, że o kobietę jeszcze muszą się starać,
jakby byli gorsi do niej. Kobiety nie gustują w ciepłych kluchach.
Prawdziwi mężczyźni nie starają się o kobietę, bo instynktownie wiedzą co kręci kobietę.
Atrakcyjność męska to przede wszystkim pewność siebie oraz seksualność czyli wysoki poziom testosteronu,
co oznacza dużą sprawność seksualną, a kobiety te rzeczy wyczuwają instynktownie poprzez wysoki poziom energii męskiej czyli testosteron, ciągną też do bogactwa i władzy, lubią też bardziej mężczyzn wysokich i dobrze zbudowanych,
ogólnie wszystko co kojarzy się z bezpieczeństwem. Mężczyźni atrakcyjność damską jednak znacznie inaczej postrzegają :)

returner

szczerze przykro mi z powodu Twoich doświadczeń, jednak mimo starań nie rozumiem, co wspólnego mają ze zwyczajnym babskim zachwytem nad jakimś tam nieosiągalnym aktorem. przecież faceci też się ślinią na widok aktorek, które nie raz nie mają ani odrobiny talentu, ale dobrze wygladają, no i tyle. na filmwebie są setki, jak i nie tysiące profili aktorek z ocenami 8-10 , bo ładne, a Depp , co by nie mówić, miał parę naprawdę dobrych ról. a to co napisałeś poniekąd jest prawdą, ale to kwestia dojrzałości. po jakimś czasie większość kobiet, tak jak i męzczyzn zaczyna szukac stabilizacji i stopniowo zaczyna doceniać tego "dobrego". pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 6
babariba

To nie ma nic wspólnego z moimi doświadczeniami. Opieram się na faktach co imponuje kobietom.
Aktorzy przecież to w większości przypadków zwykli kur..rze.

ocenił(a) film na 6
babariba

""po jakimś czasie większość kobiet, tak jak i męzczyzn zaczyna szukac stabilizacji i stopniowo zaczyna doceniać tego "dobrego". pozdrawiam :)""


Zabawna jesteś. Więc dla ciebie przeszłość faceta nie ma mieć znaczenia.
Przeszłość kobiety ma nie mieć znaczenia dla faceta z iloma spała, z kim i dlaczego :)
Przecież to czyny/wybory określają ludzi, a nie słowa.
Prawie każda kobieta zanim została czyjąś żoną była tylko zabawką seksualną dla
jakiś pierwszych lepszych facetów...
(bogatych egoistów..pewnych siebie cwaniaków..towarzyskich bajerantów..próżnych przystojniaków)
Po co się starać o coś co pierwsi lepsi, najmniej wartościowi, najbardziej próżni, puści i
zaliczający najwięcej kobiet mieli od razu na tacy :)
Kaźdy doświadczony facet wie, że kobiety są próżne i puste, bo imponuje im bogactwo, status społeczny, pewność siebie, bycie towarzyskim, przystojnym. Intuicja niczym skaner potrafi prześwietlić jak bardzo pewny siebie jest facet :)
Ale nie powie im, że im ktoś bardziej pewny siebie tym ma mniejsze sumienie.

returner

słuchaj koleś, jak dla Ciebie każda laska to dziwka, to naprawdę nie jest mój problem. i nie wierzę, ze opierasz się tylko na filmowych przykładach, bo przez Twoje wypowiedzi przemawia silny emocjonalny ładunek. kończę tę rozmowę, bo zupełnie bez sensu zostałam w nią wciągnięta, jakby to była moja wina, że taki masz światopogląd.

ocenił(a) film na 6
babariba

Wcale tak nie uważam. Lubię kobiety inteligentne, znające swą wartość, bardziej moralne.
I też są przecież takie.
Ale nie chcesz mi powiedzieć, że kobiety w większości przypadków lecą na
mniej pewnych siebie, biedniejszych,mniej towarzyskich, mniej przystojnych,
a bardziej wartościowych ? Bo to hipokryzja kobiet.
Przeważnie kobiety przecież chodzą do łóżka i zakochują się w ich przeciwieństwie. To są fakty.
A zatem dla kobiety ma znaczenie drugorzędne czy facet jest wartościowy,
jak im się podoba, bo tak mówią ich wybory, a nie puste słowa, które nie mają żadnego znaczenia,
jeśli czyny/wybory pokazują wszystko jak na tacy.
Oczywiście są też takie, które są z mniej pewnymi siebie, biedniejszymi,
mniej towarzyskimi, mniej przystojnymi, a bardziej wartościowymi,
ale pytanie czy to był ich priorytet, czy też wybrały tak po niepowodzeniach z
tymi, którzy je najmocniej kręcili :) Jak rozmawiamy proszę o 100% szczerość, a nie wybielanie się.

returner

to jest oczywista oczywistośc, że kobieta leci na samca alfa, a facet na samicę alfa - to działa w dwie strony! kobieta szuka silnego, pewnego siebie, zaradnego życiowo, z sukcesami (niekoniecznie miliony na koncie, po prostu samodzielność życiowa, niezależność), a facet atrakcyjnej, płodnej, zadbanej kobiety. taka już "ludzka zwierzęcość" ;) piszesz, że kobiety lecą na gosci, którzy ich nie szanują, ale faceci tak samo lubią gonić króliczka, ktory im umyka. na tym polega ta gra. a jeśli jakaś laska faktycznie chce mieć do czynienia z kimś, kto traktuje ją tylko jak maszynkę do seksu.. jej problem, jej strata ;)

ocenił(a) film na 6
babariba

I widzisz nie było tak trudno przyznać się, że kobiety lecą na samca alfa,
czyli bogatego, z wysokim statusem społecznym, sławnego, pewnego siebie, seksualnego,
towarzyskiego, wysokiego itp czyli kopulującego z największą ilość samic,
a zatem najmniej moralnego w większości przypadków.

ocenił(a) film na 6
babariba

Dlatego jak już Freud odkrył... starania o kobietę są bezsensowną stratą czasu naiwnych facetów,
którym nie przeszkadza fakt lub żyją w niewiedzy, że muszą się starać o coś co dostali od razu pierwsi lepsi,
najmniej wartościowi faceci :)

ocenił(a) film na 4
returner

zazdrość w niczym nie pomaga

ocenił(a) film na 6
Muhomorniczy

Długo nad tym myślałeś, że akurat taka mogła być przyczyna pisania mych złośliwości ? :)

użytkownik usunięty
antonoowka

ja też kochałam się w Deppie :) mam sporą kolekcję filmów z jego udziałem :) ale nie patrząc na jego wygląd i tak stwierdzam ze jest świetnym aktorem w filmie Cry Baby jest niesamowity super film jak dla mnie jeden z moich ulubionych daję 10

Eh to pozostaje mi dziś doczekać tej późnej godziny

antonoowka

Ten film to chyba jakaś parodia:D Fajnie to się ogląda, momentami przypomina mi klimat Grease. A Depp? O Boże:D

ocenił(a) film na 8
alien_2

Nie chyba, tylko na pewno :D
Świetny film, a Depp jest stworzony do takich ról.

ocenił(a) film na 8
antonoowka

Film jest świetnyy :D znakomita parodia :D no i niezła rola Deppa i Locane. Jeden z lepszych musicali :)

ocenił(a) film na 8
antonoowka

oglądałam i wyglądał tam świetnie +daje trochę naciągnięte 8 ;p

OnaAkaPatss.

film pokręcony hehe ale nie ważne jaki tam był, ja i tak siedziałam przyklejona do ekranu telewizora dosłownie z oczami na wierzchu, no nie mogłam się napatrzec na Deep'a, co za twarz, nie mógł wyglądać lepiej. sory za ten żałosny lekko komentarz, ale serio Deep zrobił na mnie takie wrażenie (a żadko zdarza mi się wzdychać do aktorów itp.)

ocenił(a) film na 8
wake_the_dead

dokładnie, nawet moje zmęczenie późną godziną, nie było tak odczuwalne,tak się wciągnęłam haha.

wake_the_dead

DEPP

a film śmieszny i zakręcony;)

alien_2

Tak tak, no jasne że Depp, literówka, przepraszam :)

wake_the_dead

Ja dostawałam kretyńskich palpitacji serca przez cały film XD.
Nie pojmuję, co on takiego w sobie ma.

antonoowka

ja tam do wolę w roli Sparrowa :P

ocenił(a) film na 8
aariciaa

bez dwóch zdań

użytkownik usunięty
OnaAkaPatss.

Świetnie jeszcze wygląda w Sekretnym Oknie i Desperado2 xD Polecam !!

ocenił(a) film na 6

on wygląda świetnie ZAWSZE.

antonoowka

no coś Ty?.. jako Raul Duke w Las Vegas Parano jest "lepszy" gdy budzi się z wyciętym Z na czole ;)

użytkownik usunięty
antonoowka

a dla mnie im starszy tym co raz lepszy....w ostatnich filmach najbardziej mi się podoba ! Jest boski ! Ma tak cholernie przyciągające spojrzenie i te gesty, ruchy....oh takiego faceta miec.....marzenie :)

W piratach jest świetny !

użytkownik usunięty

Dokładnie.. marzenie :)

Z jednej strony tak, bo z wiekiem jakoś pięknieje, ale w Beksie jest tak obłędnie uroczy i chłopięcy ;-)...

ocenił(a) film na 10

Johnny jest jak wino, im starszy tym lepszy:)

ocenił(a) film na 5
antonoowka

Moim zdaniem najcudowniej wyglądał w Don Juan DeMarco

ewefilm

W każdym filmie jest świetny! Ma niesamowity talent i potrafi świetnie go wykorzystać. Kocham... :*

użytkownik usunięty
ewefilm

oj dokładnie w tym filmie wygląda niesamowicie....aż sobie ściągnęłam parę tapetek z tego fimu :D

ocenił(a) film na 6
ewefilm

tak! don juan DeMarco!! tam wygląda po prostu obłędnie.. chociaz w beksie tez mi sie baaaardzo podobał ma tutaj tki chłopięcy urok

ocenił(a) film na 10
antonoowka

masakra...jak mozna byc takim pieknym...najpiekniejszy czlowiek na swiecie; utalentowany, tajemniczy, czego mozna chciec wiecej..Kocham Johnny'ego. Potrafi sie odnalezc w kazdej roli.

ocenił(a) film na 6
wiesiakizi1

To jedź i być dla swego ideału kolejną, łatwą, próżną zabawką na jedną noc :)

ocenił(a) film na 8
antonoowka

no możę w Arizona Dream wygląda lepiej:P

ocenił(a) film na 9
halakacz

Nio Johnny wyglądał super :D. W ogóle to świetny film, z humorem :) . Chętnie obejrzę go jeszcze kilka razy ;) .

1pysia1

Pokażcie mi film, w którym Johnny nie wygląda najpiękniej... Choć muszę przyznać, że w "Blow" nie wyglądał tak dobrze jak w innych filmach, ale może to moje subiektywne odczucia.

paulinne

ehh po tym filmie uznałam go za WYMARZONEGO FACETA. Dosłownie, z wyglądu jest po prostu idealny, nic, kompletnie nic bym w nim nie zmieniła! Nie mogę uwierzyć, jak ktoś taki może chodzić po świecie...

ocenił(a) film na 7
antonoowka

Obejrzałam ponad 20 filmów z jego udziałem, ale w tym wygląda chyba najgorzej (wg mnie). Najlepsza 'wersja' Deppa- "Sekretne okno" ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones