PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680805}

Bella i Sebastian

Belle et Sébastien
7,2 8 795
ocen
7,2 10 1 8795
6,7 3
oceny krytyków
Bella i Sebastian
powrót do forum filmu Bella i Sebastian

Dawno nie widziałem filmu nakręconego w tak niesamowitym i przepięknym miejscu. Zdjęcia po prostu powalają z nóg. Muzyka też całkiem fajna, a sam film ujdzie: do połowy bardzo fajnie się ogląda, później jakoś tak mniej.

ocenił(a) film na 8
sebulba_2

podpisuję się, widoki zapierające dech w piersiach

ocenił(a) film na 5
sebulba_2

To po prostu Alpy :) Jak sie podoba, trzeba jechac i podziwiac!

ocenił(a) film na 6
sebulba_2

Skończyłem oglądać z dwójką dzieci. One zachwycone, ja mniej (powaliła mnie biel psa po wyjściu z wody) Wyszło 6/10 !!!

sebulba_2

Podpisuję się pod Twoją opinią "obiema ręcyma i nogima" ;-). Z początku głównym wabikiem, by obejrzeć ów film miał być sama, piękna, główna, czworonożna bohaterka :-), ale z perspektywy obejrzanego do końca filmu widzę, że miał on więcej atutów - od czworonożnej bohaterki, poprzez piękne widoki, ukazane w filmie, a na muzyce skończywszy. Oczywiście szanuję Twoją opinię, mnie jednak film dobrze oglądało się do samego końca. Jedyny niedosyt, jaki może odczułem to miałem wrażenie, ze film jakby został urwany. Sądziłem, że końcem filmu będzie powrót Belli wraz z Sebastianem do domu, a tu zawód, bo koniec był zgoła inny. Niemniej i tak film dla mnie był bardzo dobry i na pewno wart obejrzenia! Szkoda tylko, że najpierw obejrzałem drugą część, zamiast pierwszą, ale cóż.... może uda mi się kiedyś natrafić na "jedynkę" i nie okaże się, że oglądanie w odwrotnej kolejności pozbawione jest sensu :-)

ocenił(a) film na 6
sebulba_2

To prawda, krajobrazy niesamowite

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones