PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=193460}
6,3 63 090
ocen
6,3 10 1 63090
6,1 8
ocen krytyków
Beowulf
powrót do forum filmu Beowulf

Masakra :o

ocenił(a) film na 8

Takiego filmu jeszcze nie widziałem, nie wiem czy to była animacja czy realni aktorzy, po prostu nie wiem... oglądając ten film, na początku myślałem, że to postacie prawdziwe, po jakimś czasie zaczynałem wątpić czy to postacie animowane, aż po ok. połowie filmu zgłupiałem... (może mnie ktoś przy okazji tutaj oświecić)
Czy to film z aktorami czy animowany, bez różnicy - ważne jest to, że po prostu zgłupiałem przy tym filmie (a może to realni aktorzy z dodatkiem animacji?)
Jeśli chodzi o fabułę filmu, to też niczemu sobie - czasami nie mogłem oderwać oczu w skupieniu na film.
W moim świetle, film zasługuje na mocną 8-meczkę i taką też ocenę wystawiam.
Polecam wszystkim i Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
AsigPL

Ogolnie jest to animacja, ale rzeczywiscie czasem zapomina sie o tym patrzac na ekran.

AsigPL

ale dlaczego tytuł Masakra, bo ja zgłupiałam?skoro się podoba...

ocenił(a) film na 8
kwieku50

Masakry mozna uzywac rowniez w znaczeniu pozytywnym;)

maciek31

Maskara w znaczeniu pozytywnym hehehe
Powiedz to rodzinom ofiar tych prawdziwych maskar :)
Jedno z bardziej nadużywanych słów ostatnimi czasy. Zobaczysz dobrego gola Lewandowskiego? masakra! Trudny sprawdzian w szkole? masakra! Cukier znowu droższy? MASKARA!

ocenił(a) film na 8
toporminator

Niedlugo bedzie masakracja..

maciek31

6 lat później to już jest fakt ;)

toporminator

a ja mam taką teorię, że wyraz ten w obecnym znaczeniu spopularyzowali miłośnicy japońskiego anime. u nich podobnie brzmiący wyraz oznacza "niemożliwe?!"

wiem, bo "od zawsze" oglądam "Naruto" :D

antykonformista

ach no tak bo wszyscy ogladaja animki i znaja japonski ze sluchu

ocenił(a) film na 7
toporminator

Pfff, "O Boże" też już nie można mówić bo Yahweh zabił 2,4 miliona ludzi? Bez przesady.

ocenił(a) film na 7
AsigPL

jako że ta recenzja mnie zachęciła do tego coby zaobaczyc ów film to mam pytanie czy lepiej oglądac wpierw wczesniejsze części czy można od razu wrzucić tą .

ocenił(a) film na 8
maciekb80

A są jakieś wcześniejsze?
Myślałem, że ten film nie ma poprzednich części, są nimi np. "Beowulf - pogromca ciemności" ?
Bo ja myślałem, że to zupełnie inne filmy o takim samym tytule.

ocenił(a) film na 7
AsigPL

no jest jeszcze "befoulf : porgomca ciemności" "bewoluf : droga do sprawiedliwości" to więc pytam czy ta częśc to kontynuacja czy odrębna historia .

ocenił(a) film na 8
maciekb80

to ta sama historia co w "bewoluf : droga do sprawiedliwości"

ocenił(a) film na 9
AsigPL

To są prawdziwi aktorzy tylko film kręcono na "bluskrinie", a aktorzy biegali w strojach do motion capture. Jak gollum.

ocenił(a) film na 7
Martin von Carstein

a czy w "Opowieści wigilijnej " z 2009 roku tez ta technika była używana ?

ocenił(a) film na 9
maciekb80

Zdaje mi się, że tak.

ocenił(a) film na 9
Martin von Carstein

http://www.kinoskop.pl/na-dvd/niezwykla-adaptacja-klasycznej-powiesci-karola-dic kensa-na-blu-ray-3d-blu-ray-i-dvd

ocenił(a) film na 7
Martin von Carstein

pytam dlatego że akurat w "Opowieści ..." to Ci aktorzy nie za bardzo byli podobni do tych stworzonych przez komputer co miało mijesce właśnie w :bewoulf "

ocenił(a) film na 9
maciekb80

Po prostu ich podrasowano ale gesty i mimika to dzieło żywych aktorów.

ocenił(a) film na 7
Martin von Carstein

dzięki za odpowiedz ;)

ocenił(a) film na 8
maciekb80

w sieci jest dostępna wersja z około godziną materiałów dodatkowych. ładnie szczegółowo pokazane co i jak zrobili. polecam obejrzeć

użytkownik usunięty
tomass6

Gdzie można czytać komiks w sieci ?

AsigPL

Serio? Wg mnie animacja niczym nie przebija nawet Final Fantasy z 2001 roku, jak dla mnie jest ono słaba i aż w oczy rzuca się, że to komputerówka z niezbyt dobrymi animacjami (ruchami) postaci.

ocenił(a) film na 7
AsigPL

To chyba masz poważne problemy ze wzrokiem ;D
Zanimowani aktorzy, a ta animacja nie jest taka fenomenalne. Kilka popularnych gier tego dziesięciolecia prezentuje się naprawdę realistycznie, tymczasem jak na 2007 to i tak świetny obraz.
Pomijając kwestie graficzne, widziałeś kiedyś film, w którym kamera poruszałaby się w taki sposób? Tak będą kręcić filmy może za jakieś piętnaście, dwadzieścia lat.

ocenił(a) film na 10
AsigPL

A mnie zafascynował i zszokował, też nigdy czegoś takiego nie widziałem, dlatego ode mnie 10! ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones